Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Centro Vacanze Isuledda

Itálie, Sardinie, Cannigione

Ubytování Kemp
Cena za osobu od 4 530 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Parkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, fitness, wellness, TV, klimatizace, terasa / balkón, animace.

Poloha

Camping Centro Vacanze Isuledda se nachází v malebné části ostrova Sardinie, v srdci zálivu Arzachena se třemi písečnými plážemi. Nádherná lokalita je vhodná i pro plachtění či potápění. Kemp leží cca 20 m od písečné pláže. Hosté mají k dispozici bar, restauraci, market, bazar, animace (v italštině), mini klub, dětské hřiště, hřiště na fotbal, plážový volejbal, ping-pong, wi fi, internet point, parkoviště, fitness, wellness centrum (od 15/5 do 28/10), půjčovnu kol. Kemp nabízí ubytování v pohodlně zařízených mobilehomech s TV a klimatizací (za poplatek 7 EUR/den). Pobyt s pejskem je povolen za poplatek cca 3,5-8 EUR/den + závěrečný úklid 50 EUR (pejsek je povolen pouze v MH Baia Lux a MH Baia Comfort, do Blu Romantic pes nesmí). Možnost připlatit stravování. Na místě se platí poplatek za klubovou kartu 1 EUR/den, děti do 3 let zdarma (od 4/6 do 27/8). V okrajových termínech lze vyžádat zkrácený či prodloužený pobyt nebo vybrat jiný nástupní den. V hlavní sezoně jenástupním dnem sobota, ale je možné zvolit libovolný den odjezdu.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Baia Comfort trilo(4): Obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s dvěma lůžky, koupelna, TV, klimatizace za poplatek 7 EUR/den. Cca 22 m2.
Blu Romantic trilo(4): Obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky, koupelna, TV, klimatizace za poplatek 7 EUR/den, venkovní posezení, gril. Cca 24 m2. Max. pro 4 dospělé a 1 dítě do 12 let.
Baia Lux trilo(4): Obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, myčka, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky dole a třetím nad nimi, koupelna, TV, klimatizace za poplatek 7 EUR/den, venkovní posezení, gril. Max. pro 4 dospělé a 1 dítě do 12 let. Cca 26 m2.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat