Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Blu Morisco Village

Itálie, Sardinie, Cannigione

Blu Hotel Morisco Village (hlavní fotografie)
  • Blu Hotel Morisco Village (fotografie 2)
  • Blu Hotel Morisco Village (fotografie 3)
  • Blu Hotel Morisco Village (fotografie 4)
  • Blu Hotel Morisco Village (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Termín 2. 6. (St)– 9. 6. (St)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Odlet z Praha
Návrat do Praha
Kód zájezdu 210682912263
Počasí
12 °C – Oblačno
Počasí
12 °C – Oblačno
Cena za osobu od 24 590FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Pobyty u moře Dovolená s dětmi

Poloha

Oblíbený hotel v centru městečka Cannigione a v blízkosti pláže je ideálním výchozím bodem pro poznávání severní Sardinie.

Tento klubový hotel leží na severovýchodě Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena v blízkosti centra živého městečka Cannigione s řadou obchodů, asi 300 m od malého turistického přístavu a 400 m od městské pláže. Několik minut jízdy autem najdeme známé pláže jako Barca Bruciata nebo Tancamanna. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park - souostroví La Maddalena, městečko Palau s večerními trhy, mondénní letoviska Porto Cervo, Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Doporučit můžeme také celodenní výlet na ostrov Korsika. Vzdálenost od letiště v Olbii 36 km (cca 50 min).

Popis

Hotel disponuje non stop recepcí, restaurací, barem a venkovním bazénem s lehátky a slunečníky. Pro malé hosty je otevřen dětský klub a dětské hřiště, v zahradě je víceúčelové hřiště (tenis, fotbal a volejbal). Hotel nabízí krytou garáž (za poplatek, do vyčerpání kapacity) a nehlídané soukromé parkoviště. V blízkosti hotelu se konají pravidelné trhy.V bazénu je povinná koupací čepice, možno zakoupit přímo v hotelu.Wi-Fi v hale zdarma.Malá zvířata akceptována, na vyžádání a za poplatek (pohyb jen mimo společné prostory).
6 dní v týdnu mini klub pro děti ve věku 4-12 let a animační programy (11/6-10/9/2021), dětské hřiště.

Pláž

Hotel se nachází asi 400 metrů od pláže Cannigione. V hlavní sezóně je za poplatek zajištěna pravidelná kyvadlová na 4 km vzdálenou pláž Spiaggia Bianca s částí vyhrazenou pro hotelové hosty a vybavenou lehátky a slunečníky (obojí za poplatek, funguje 1/6-30/9/2021). Plážové osušky za poplatek. Doporučujeme navštívit také nedalekou pláž Barca Bruciata.

Sport a zábava

Klienti mohou využívat areál s víceúčelovým hřištěm na tenis, malou kopanou a volejbal. Široká škála kolektivních sportů a aktivit, denní a večerní animace v období 11/6-10/9/2021. (animační programy probíhají převážně v italském jazyce)3x týdně večery s živou hudbou v hotelu Baja (cca 50 m).V bazénu je povinná koupací čepice.

Ubytování

V členité dvoupatrové budově postavené kolem bazénu se nachází celkem 166 pokojů typologie STANDARD. Pokoje velikosti 16-22 m² jsou dvoulůžkové s manželskou postelí nebo navíc s přistýlkami v podobě rozkládací pohovky, možnost přidání dětské postýlky. Některé z nich jsou bezbariérové (na vyžádání). Každý pokoj je vybaven klimatizací, TV/Sat, minibarem (doplňování na vyžádání, za poplatek), telefonem, v koupelně sprcha. Pokoje disponují balkonem nebo terasou.Check-in 17:00; check-out 10:00.

Stravování

All inclusive. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hotelové restauraci. V ceně nápoje k obědu a večeři - domácí víno a voda v karafě.Bar je otevřen denně 12:00 - 22:00 h. Nápoje jsou v ceně pouze v "Bar Morisco" a v plastových pohárcích - Grappa, Mirto, Limoncello - značky volí hotel, nealko, točené pivo, domácí víno, voda, čaj, káva, cappuccino (změna vyhrazena).Dítě do 2 let hradí stravu na místě.

Výlety


Korsika - Bonifacio
Ačkoli politicky, patří ostrov Francii, geograficky je blíže Itálii a atmosféra kontinentální části země, je zde velmi citít. V přístavu Santa Teresa di Gallura se nalodíme na trajekt a za necelou hodinu už budeme vystupovat v přístavu, ve městě Bonifaccio. Navštívíme historické centrum s charakteristickými úzkými uličkami a místní středověkou pevnost, ze které je překrásný výhled na pobřeží Sardinie, která je v tomto místě vzdálená pouhých 12 kilometrů. Město je známé především pro svůj bujarý noční život a oceňované luxusní restaurace. Součástí výletu je také okružní platba podél pobřeží, kde budeme moci obdivovat vysoká bílá skaliska a nezpočet tajemných jeskyní, které jsou pro tuto část ostrova tolik typické. Následná plavba trajektem zpátky na Sardinii a rozvoz autobusem na hotel.
Nuraghe La Prisgiona a degustace Cantina Surrau
Nuraghe je stavba z opracovaných kamenů. Na začátku měly stavby podobu jednoduché kuželovité věže, v období rozmachu společnosti nuraghů se však stále více komplikovaly a budovaly se kolem nich kamenné chatrče nebo ohrady pro domácí zvířata. Nuraghe stál vždy na strategicky výhodných místech, odkud mohli obyvatelé kontrolovat svá území, pevninu a moře. Kdysi jich na celém ostrově bylo kolem 7 000, dnes jsou však mnohé z nich zničené. V dobrém stavu se jich zachovalo pouze pár. Jedním z nich je nuraghe La Prisgiona. Dále se vydáme po stopách tekutého bohatství ostrova a navštívíme místní vinici. Ve vinařství Surrau si prohlídneme všechny kroky výroby místního vína a čeká nás degustace 5 vybraných vín, doprovázená typickým Sardinským chlebem Carasau, olivami, bottargou (sušené rybí jikry), dále výběrem místních sýrů a salámů. Na závěr budeme moci ochutnat tradiční sardinské cukroví.
Jeep Tour po Costa Smeraldě a vnitrozemí
Jedním z nejpohodlnějších způsobů jak objevovat krásy Smaragdového pobřeží, je výlet terénními vozy, které nás zavezou po prašných cestách i do vnitrozemí, budeme moci pozorovat mýtická skaliska, korkové duby, překrásné pláže i rozlehlé vinice. Sedmihodinový výlet nás zavede na úchvatné pláže obklopené žulovými skalisky I na horu Monte Moro (nejvyšší bod Smaragdového pobřeží). Na vrchol se dostaneme cestou plnou typických vůní sardinské vegetace – cisty, rozmarýnu, mirty, planiky a dalších. Rozprostře se před námi neopakovatelný panoramatický výhled na ostrov Tavolara, Olbii, Smaragdové pobřeží, souostroví La Maddalena, hory v centrální části Sardinie a při ideálních podmínkách i na Korsiku. S trochou štěstí při své cestě narazíme i na volavky, růžové plameňáky, želvy a koroptve. Během tohoto výletu navštívíme také historickou vesnici San Pantaleo, které je vyhlášené pro své čtvrteční trhy.
Souostroví La Maddalena
Celodenní výlet na souostroví La Maddalena, které je současně národním parkem, skládající se ze sedmi hlavních ostrovů a dvaceti menších, patří dle mnohých, k tomu nejúchvatnějšímu, co na Sardinii můžete navštívit. Výlet začíná naloděním na trajekt ve městě Palau (případně možnost i z přístavu v Cannigione) a pokračuje na největší ostrov souostroví – La Maddalena. Při procházce přístavu a centra města s různými bary, restauracemi a obchůdky, narazíme na bronzovou sochu Giuseppe Garibaldiho, italského vojevůdce, sjednotitele, který několik let žil a zemřel na sesterském ostrově Caprera, který je k Maddaleně připojen mostem. Během dne navštívíme i ostatní ostrovy – Spargi, Budelli (z dálky uvidíme i světoznámou Spiaggia Rosa, tedy pláž s růžovým pískem, která je ale chráněná a vstup na ní je zakázán) či Santa Maria, které jsou vyhlášené pro své skvostné bílé pláže s jemných pískem, exotickou i středozemní vegetaci, skaliska a útesy, zejména však pro své krystalicky čisté moře, všech odstínů modři a smaragdu.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 124 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 124 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 2. 6. – 9. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 24 590 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 24 590 Kč
Přidat k porovnání 2. 6. – 12. 6. (11 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 30 490 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 30 490 Kč
Přidat k porovnání 2. 6. – 16. 6. (15 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 38 690 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 38 690 Kč
Přidat k porovnání 5. 6. – 12. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Sleva 19 % Praha All inclusive od 21 740 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 21 740 Kč
Sleva 19 %
Přidat k porovnání Sardegna Travel
FMod 24 690 Kč
od 24 690 Kč FM
Rezervovat Pokračovat
FM od 24 690 Kč
Přidat k porovnání Fischer
FMod 21 740 Kč
Sleva 19 % od 21 740 Kč FM
19%
Rezervovat Pokračovat
FM od 21 740 Kč
Sleva 19 %
Další termíny
Přidat k porovnání 5. 6. – 16. 6. (12 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 32 890 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 32 890 Kč
Přidat k porovnání 5. 6. – 19. 6. (15 dní)
Praha All inclusive
Sleva 17 % Praha All inclusive od 33 830 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 33 830 Kč
Sleva 17 %
Přidat k porovnání Sardegna Travel
FMod 38 990 Kč
od 38 990 Kč FM
Rezervovat Pokračovat
FM od 38 990 Kč
Přidat k porovnání Fischer
FMod 33 830 Kč
Sleva 17 % od 33 830 Kč FM
17%
Rezervovat Pokračovat
FM od 33 830 Kč
Sleva 17 %
Další termíny
Přidat k porovnání 9. 6. – 16. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 24 990 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 24 990 Kč
Přidat k porovnání 9. 6. – 19. 6. (11 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 31 190 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 31 190 Kč
Přidat k porovnání 9. 6. – 23. 6. (15 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 39 390 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 39 390 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 19. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Sleva 18 % Praha All inclusive od 22 780 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 22 780 Kč
Sleva 18 %
Přidat k porovnání Sardegna Travel
FMod 25 190 Kč
od 25 190 Kč FM
Rezervovat Pokračovat
FM od 25 190 Kč
Přidat k porovnání Fischer
FMod 22 780 Kč
Sleva 18 % od 22 780 Kč FM
18%
Rezervovat Pokračovat
FM od 22 780 Kč
Sleva 18 %
Další termíny

Poloha

Oblíbený hotel v centru městečka Cannigione a v blízkosti pláže je ideálním výchozím bodem pro poznávání severní Sardinie.

Tento klubový hotel leží na severovýchodě Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena v blízkosti centra živého městečka Cannigione s řadou obchodů, asi 300 m od malého turistického přístavu a 400 m od městské pláže. Několik minut jízdy autem najdeme známé pláže jako Barca Bruciata nebo Tancamanna. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park - souostroví La Maddalena, městečko Palau s večerními trhy, mondénní letoviska Porto Cervo, Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Doporučit můžeme také celodenní výlet na ostrov Korsika. Vzdálenost od letiště v Olbii 36 km (cca 50 min).

Popis

Hotel disponuje non stop recepcí, restaurací, barem a venkovním bazénem s lehátky a slunečníky. Pro malé hosty je otevřen dětský klub a dětské hřiště, v zahradě je víceúčelové hřiště (tenis, fotbal a volejbal). Hotel nabízí krytou garáž (za poplatek, do vyčerpání kapacity) a nehlídané soukromé parkoviště. V blízkosti hotelu se konají pravidelné trhy.V bazénu je povinná koupací čepice, možno zakoupit přímo v hotelu.Wi-Fi v hale zdarma.Malá zvířata akceptována, na vyžádání a za poplatek (pohyb jen mimo společné prostory).
6 dní v týdnu mini klub pro děti ve věku 4-12 let a animační programy (11/6-10/9/2021), dětské hřiště.

Pláž

Hotel se nachází asi 400 metrů od pláže Cannigione. V hlavní sezóně je za poplatek zajištěna pravidelná kyvadlová na 4 km vzdálenou pláž Spiaggia Bianca s částí vyhrazenou pro hotelové hosty a vybavenou lehátky a slunečníky (obojí za poplatek, funguje 1/6-30/9/2021). Plážové osušky za poplatek. Doporučujeme navštívit také nedalekou pláž Barca Bruciata.

Sport a zábava

Klienti mohou využívat areál s víceúčelovým hřištěm na tenis, malou kopanou a volejbal. Široká škála kolektivních sportů a aktivit, denní a večerní animace v období 11/6-10/9/2021. (animační programy probíhají převážně v italském jazyce)3x týdně večery s živou hudbou v hotelu Baja (cca 50 m).V bazénu je povinná koupací čepice.

Ubytování

V členité dvoupatrové budově postavené kolem bazénu se nachází celkem 166 pokojů typologie STANDARD. Pokoje velikosti 16-22 m² jsou dvoulůžkové s manželskou postelí nebo navíc s přistýlkami v podobě rozkládací pohovky, možnost přidání dětské postýlky. Některé z nich jsou bezbariérové (na vyžádání). Každý pokoj je vybaven klimatizací, TV/Sat, minibarem (doplňování na vyžádání, za poplatek), telefonem, v koupelně sprcha. Pokoje disponují balkonem nebo terasou.Check-in 17:00; check-out 10:00.

Stravování

All inclusive. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hotelové restauraci. V ceně nápoje k obědu a večeři - domácí víno a voda v karafě.Bar je otevřen denně 12:00 - 22:00 h. Nápoje jsou v ceně pouze v "Bar Morisco" a v plastových pohárcích - Grappa, Mirto, Limoncello - značky volí hotel, nealko, točené pivo, domácí víno, voda, čaj, káva, cappuccino (změna vyhrazena).Dítě do 2 let hradí stravu na místě.

Výlety


Korsika - Bonifacio
Ačkoli politicky, patří ostrov Francii, geograficky je blíže Itálii a atmosféra kontinentální části země, je zde velmi citít. V přístavu Santa Teresa di Gallura se nalodíme na trajekt a za necelou hodinu už budeme vystupovat v přístavu, ve městě Bonifaccio. Navštívíme historické centrum s charakteristickými úzkými uličkami a místní středověkou pevnost, ze které je překrásný výhled na pobřeží Sardinie, která je v tomto místě vzdálená pouhých 12 kilometrů. Město je známé především pro svůj bujarý noční život a oceňované luxusní restaurace. Součástí výletu je také okružní platba podél pobřeží, kde budeme moci obdivovat vysoká bílá skaliska a nezpočet tajemných jeskyní, které jsou pro tuto část ostrova tolik typické. Následná plavba trajektem zpátky na Sardinii a rozvoz autobusem na hotel.
Nuraghe La Prisgiona a degustace Cantina Surrau
Nuraghe je stavba z opracovaných kamenů. Na začátku měly stavby podobu jednoduché kuželovité věže, v období rozmachu společnosti nuraghů se však stále více komplikovaly a budovaly se kolem nich kamenné chatrče nebo ohrady pro domácí zvířata. Nuraghe stál vždy na strategicky výhodných místech, odkud mohli obyvatelé kontrolovat svá území, pevninu a moře. Kdysi jich na celém ostrově bylo kolem 7 000, dnes jsou však mnohé z nich zničené. V dobrém stavu se jich zachovalo pouze pár. Jedním z nich je nuraghe La Prisgiona. Dále se vydáme po stopách tekutého bohatství ostrova a navštívíme místní vinici. Ve vinařství Surrau si prohlídneme všechny kroky výroby místního vína a čeká nás degustace 5 vybraných vín, doprovázená typickým Sardinským chlebem Carasau, olivami, bottargou (sušené rybí jikry), dále výběrem místních sýrů a salámů. Na závěr budeme moci ochutnat tradiční sardinské cukroví.
Jeep Tour po Costa Smeraldě a vnitrozemí
Jedním z nejpohodlnějších způsobů jak objevovat krásy Smaragdového pobřeží, je výlet terénními vozy, které nás zavezou po prašných cestách i do vnitrozemí, budeme moci pozorovat mýtická skaliska, korkové duby, překrásné pláže i rozlehlé vinice. Sedmihodinový výlet nás zavede na úchvatné pláže obklopené žulovými skalisky I na horu Monte Moro (nejvyšší bod Smaragdového pobřeží). Na vrchol se dostaneme cestou plnou typických vůní sardinské vegetace – cisty, rozmarýnu, mirty, planiky a dalších. Rozprostře se před námi neopakovatelný panoramatický výhled na ostrov Tavolara, Olbii, Smaragdové pobřeží, souostroví La Maddalena, hory v centrální části Sardinie a při ideálních podmínkách i na Korsiku. S trochou štěstí při své cestě narazíme i na volavky, růžové plameňáky, želvy a koroptve. Během tohoto výletu navštívíme také historickou vesnici San Pantaleo, které je vyhlášené pro své čtvrteční trhy.
Souostroví La Maddalena
Celodenní výlet na souostroví La Maddalena, které je současně národním parkem, skládající se ze sedmi hlavních ostrovů a dvaceti menších, patří dle mnohých, k tomu nejúchvatnějšímu, co na Sardinii můžete navštívit. Výlet začíná naloděním na trajekt ve městě Palau (případně možnost i z přístavu v Cannigione) a pokračuje na největší ostrov souostroví – La Maddalena. Při procházce přístavu a centra města s různými bary, restauracemi a obchůdky, narazíme na bronzovou sochu Giuseppe Garibaldiho, italského vojevůdce, sjednotitele, který několik let žil a zemřel na sesterském ostrově Caprera, který je k Maddaleně připojen mostem. Během dne navštívíme i ostatní ostrovy – Spargi, Budelli (z dálky uvidíme i světoznámou Spiaggia Rosa, tedy pláž s růžovým pískem, která je ale chráněná a vstup na ní je zakázán) či Santa Maria, které jsou vyhlášené pro své skvostné bílé pláže s jemných pískem, exotickou i středozemní vegetaci, skaliska a útesy, zejména však pro své krystalicky čisté moře, všech odstínů modři a smaragdu.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat