Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotelový komplex Blu Laconia

Itálie, Sardinie, Cannigione

Blu Hotel Laconia Village (hlavní fotografie)
  • Blu Hotel Laconia Village (fotografie 2)
  • Blu Hotel Laconia Village (fotografie 3)
  • Blu Hotel Laconia Village (fotografie 4)
  • Blu Hotel Laconia Village (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Cena za osobu od FM 46 290
Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 22. 7. (St) – 5. 8. (St)
Délka pobytu 15 dní, 14 nocí
Odlet z Praha
Návrat do Praha
Kód zájezdu 205859584879
Počasí
15 °C – Přeháňky
Počasí
15 °C – Přeháňky
Cena za osobu od 46 290FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Pokračovat

Pobyty u moře Dovolená s dětmi

Ubytování

Hotel disponuje celkem 190 pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově a v bungalovech.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, klimatizací, trezorem a minibarem (doplnění na vyžádání, za poplatek). Většina pokojů má vlastní balkon s posezením (nelze garantovat).
Pokoje STANDARD se dělí na dvoulůžkové (cca 18 m2, max. 2 dospělí + 1 infant) a tří/čtyřlůžkové (cca 20-22 m2; min. obsazenost 3 osoby).
Pokoje SUPERIOR jsou nově zrekonstruované a stejně jako typologie standard se dělí na dvoulůžkové a tří/čtyřlůžkové.
Pokoj SUITE (cca 30 m2, max. obsazenost 4 osoby) se skládá z dvoulůžkové ložnice a dveřmi oddělené obývací části s rozkládací pohovkou až pro 2 os., teráska nebo balkon.
Jednolůžkové pokoje DUS jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.
Check-in: 17:00, check-out 10:00.

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno.
Plná penze s nápoji - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno.

Program


Korsika - Bonifacio
Ačkoli politicky, patří ostrov Francii, geograficky je blíže Itálii a atmosféra kontinentální části země, je zde velmi citít. V přístavu Santa Teresa di Gallura se nalodíme na trajekt a za necelou hodinu už budeme vystupovat v přístavu, ve městě Bonifaccio. Navštívíme historické centrum s charakteristickými úzkými uličkami a místní středověkou pevnost, ze které je překrásný výhled na pobřeží Sardinie, která je v tomto místě vzdálená pouhých 12 kilometrů. Město je známé především pro svůj bujarý noční život a oceňované luxusní restaurace. Součástí výletu je také okružní platba podél pobřeží, kde budeme moci obdivovat vysoká bílá skaliska a nezpočet tajemných jeskyní, které jsou pro tuto část ostrova tolik typické. Následná plavba trajektem zpátky na Sardinii a rozvoz autobusem na hotel.
Nuraghe La Prisgiona a degustace Cantina Surrau
Nuraghe je stavba z opracovaných kamenů. Na začátku měly stavby podobu jednoduché kuželovité věže, v období rozmachu společnosti nuraghů se však stále více komplikovaly a budovaly se kolem nich kamenné chatrče nebo ohrady pro domácí zvířata. Nuraghe stál vždy na strategicky výhodných místech, odkud mohli obyvatelé kontrolovat svá území, pevninu a moře. Kdysi jich na celém ostrově bylo kolem 7 000, dnes jsou však mnohé z nich zničené. V dobrém stavu se jich zachovalo pouze pár. Jedním z nich je nuraghe La Prisgiona. Dále se vydáme po stopách tekutého bohatství ostrova a navštívíme místní vinici. Ve vinařství Surrau si prohlídneme všechny kroky výroby místního vína a čeká nás degustace 5 vybraných vín, doprovázená typickým Sardinským chlebem Carasau, olivami, bottargou (sušené rybí jikry), dále výběrem místních sýrů a salámů. Na závěr budeme moci ochutnat tradiční sardinské cukroví.
Jeep Tour po Costa Smeraldě a vnitrozemí
Jedním z nejpohodlnějších způsobů jak objevovat krásy Smaragdového pobřeží, je výlet terénními vozy, které nás zavezou po prašných cestách i do vnitrozemí, budeme moci pozorovat mýtická skaliska, korkové duby, překrásné pláže i rozlehlé vinice. Sedmihodinový výlet nás zavede na úchvatné pláže obklopené žulovými skalisky I na horu Monte Moro (nejvyšší bod Smaragdového pobřeží). Na vrchol se dostaneme cestou plnou typických vůní sardinské vegetace – cisty, rozmarýnu, mirty, planiky a dalších. Rozprostře se před námi neopakovatelný panoramatický výhled na ostrov Tavolara, Olbii, Smaragdové pobřeží, souostroví La Maddalena, hory v centrální části Sardinie a při ideálních podmínkách i na Korsiku. S trochou štěstí při své cestě narazíme i na volavky, růžové plameňáky, želvy a koroptve. Během tohoto výletu navštívíme také historickou vesnici San Pantaleo, které je vyhlášené pro své čtvrteční trhy.
Souostroví La Maddalena
Celodenní výlet na souostroví La Maddalena, které je současně národním parkem, skládající se ze sedmi hlavních ostrovů a dvaceti menších, patří dle mnohých, k tomu nejúchvatnějšímu, co na Sardinii můžete navštívit. Výlet začíná naloděním na trajekt ve městě Palau (případně možnost i z přístavu v Cannigione) a pokračuje na největší ostrov souostroví – La Maddalena. Při procházce přístavu a centra města s různými bary, restauracemi a obchůdky, narazíme na bronzovou sochu Giuseppe Garibaldiho, italského vojevůdce, sjednotitele, který několik let žil a zemřel na sesterském ostrově Caprera, který je k Maddaleně připojen mostem. Během dne navštívíme i ostatní ostrovy – Spargi, Budelli (z dálky uvidíme i světoznámou Spiaggia Rosa, tedy pláž s růžovým pískem, která je ale chráněná a vstup na ní je zakázán) či Santa Maria, které jsou vyhlášené pro své skvostné bílé pláže s jemných pískem, exotickou i středozemní vegetaci, skaliska a útesy, zejména však pro své krystalicky čisté moře, všech odstínů modři a smaragdu.

Sport a zábava

Celá struktura nabízí v období od poloviny června do poloviny září (12.6-11.9.2020) velký výběr aktivit: 6 dní v týdnu večery s živou hudbou, hry a turnaje, kurzy aerobiku a plavání, tenisový kurt, fotbal, plážový volejbal, petang. (animace probíhají převážen v italském jazyce)
Na pláži jsou k dispozici tři potápěčská centra. V centru Cannigione je nové venkovní sportovní centrum (plážový volejbal, petang, venkovní posilovací stroje) - zdarma. Pro milovníky golfu je pár minut autem vzdálený prestižní golfový club Il Pevero Golf Club Costa Smeralda, který je zahrnutý také na seznamu Europe´s Elite selection. 18ti jamkové hřiště je právem označováno za jedno z nekrásnějších golfových hřišť na světě.
Půjčovna kol cca 2 km od hotelu v centru města Cannigione.
V bazénu je povinná plavecká čepice.

Poloha

Tento prázdninový komplex je vhodný především pro rodiny s dětmi, kterým nabízí široké možnosti zábavy.
Příjemný hotel v blízkosti pláže a centra městečka uspokojí především rodiny s dětmi, pro které je přizpůsoben.
Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 1,5 km od centra živého, typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků, dětské hřiště, venkovní sportovní centrum a turistický přístav. Vyhlášené centrum Porto Cervo je vzdálené pouhých 15 km. Zastávka autobusu se nachází pouhých 20 m od hotelu.
Kdysi malá rybářská vesnička Cannigione je dnes velmi navštěvovanou turistickou lokalitou. Právě díky své poloze a členitosti terénu je Cannigione velmi dobře chráněno před nepříznivými povětrnostními a klimatickými podmínkami. Nejedná se pouze o turistické letovisko, ale městečko celoročně obydlené (pro dopravu sem lze využít mini vláček).
Vzdálenost od letiště v Olbii: 38 km (cca 45 min.).

Popis

Hotel je koncipován tak, aby plně vyhovoval rodinám s dětmi. V centrální části nabízí recepci a TV sál, bazén pro dospělé a bazén pro děti, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, piano bar (6x týdně večery s živou hudbou) a prostornou restauraci. Prosvětlená restaurace je složena z vnitřních a venkovních prostor, nabízí výběr regionálních pokrmů a národních specialit.
V bazénu je povinná koupací čepice, možno zakoupit přímo v hotelu. Před hotelem je k dispozici nehlídané venkovní parkoviště.
Wifi ve společných prostorách zdarma.
Malá zvířata do 5 kg jsou akceptována na vyžádání za poplatek.
Malý oddělený bazén pro děti, dětské hřiště, miniklub pro děti od 4 do 12 let (od 12.6. do 11.9.2020). Od r. 2015 je v centru městečka Cannigione slušně vybavené dětské hřiště.
Písečná pláž rezervována pro klienty hotelu je vzdálená 50 metrů a je vybavená slunečníky a lehátky za poplatek. Od června do září je k dispozici mini vláček (za poplatek) na krásnou pláž Spiaggia Bianca. Plážový servis v období 1.6 . - 30.9.2020 za poplatek.

Doplnit údaje o objednateli a cestujících

Objednatel (Povinné)

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 368 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 368 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 18. 4. – 25. 4. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Sleva 14 % Vlastní Plná penze od 8 568 Kč FM Pokračovat
FM od 8 568 Kč
Sleva 14 %
Přidat k porovnání 18. 4. – 25. 4. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Sleva 15 % Vlastní Polopenze od 7 726 Kč FM Pokračovat
FM od 7 726 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 25. 4. – 2. 5. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Sleva 15 % Vlastní Polopenze od 7 726 Kč FM Pokračovat
FM od 7 726 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 25. 4. – 2. 5. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Sleva 14 % Vlastní Plná penze od 8 568 Kč FM Pokračovat
FM od 8 568 Kč
Sleva 14 %
Přidat k porovnání 1. 5. – 8. 5. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Sleva 13 % Vlastní Plná penze od 8 722 Kč FM Pokračovat
FM od 8 722 Kč
Sleva 13 %
Přidat k porovnání 1. 5. – 8. 5. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Sleva 15 % Vlastní Polopenze od 7 642 Kč FM Pokračovat
FM od 7 642 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 2. 5. – 9. 5. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Sleva 14 % Vlastní Plná penze od 8 568 Kč FM Pokračovat
FM od 8 568 Kč
Sleva 14 %
Přidat k porovnání 2. 5. – 9. 5. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Sleva 15 % Vlastní Polopenze od 7 726 Kč FM Pokračovat
FM od 7 726 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 8. 5. – 15. 5. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Sleva 15 % Vlastní Polopenze od 7 642 Kč FM Pokračovat
FM od 7 642 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 8. 5. – 15. 5. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Sleva 13 % Vlastní Plná penze od 8 722 Kč FM Pokračovat
FM od 8 722 Kč
Sleva 13 %

Ubytování

Hotel disponuje celkem 190 pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově a v bungalovech.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, klimatizací, trezorem a minibarem (doplnění na vyžádání, za poplatek). Většina pokojů má vlastní balkon s posezením (nelze garantovat).
Pokoje STANDARD se dělí na dvoulůžkové (cca 18 m2, max. 2 dospělí + 1 infant) a tří/čtyřlůžkové (cca 20-22 m2; min. obsazenost 3 osoby).
Pokoje SUPERIOR jsou nově zrekonstruované a stejně jako typologie standard se dělí na dvoulůžkové a tří/čtyřlůžkové.
Pokoj SUITE (cca 30 m2, max. obsazenost 4 osoby) se skládá z dvoulůžkové ložnice a dveřmi oddělené obývací části s rozkládací pohovkou až pro 2 os., teráska nebo balkon.
Jednolůžkové pokoje DUS jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.
Check-in: 17:00, check-out 10:00.

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno.
Plná penze s nápoji - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno.

Program


Korsika - Bonifacio
Ačkoli politicky, patří ostrov Francii, geograficky je blíže Itálii a atmosféra kontinentální části země, je zde velmi citít. V přístavu Santa Teresa di Gallura se nalodíme na trajekt a za necelou hodinu už budeme vystupovat v přístavu, ve městě Bonifaccio. Navštívíme historické centrum s charakteristickými úzkými uličkami a místní středověkou pevnost, ze které je překrásný výhled na pobřeží Sardinie, která je v tomto místě vzdálená pouhých 12 kilometrů. Město je známé především pro svůj bujarý noční život a oceňované luxusní restaurace. Součástí výletu je také okružní platba podél pobřeží, kde budeme moci obdivovat vysoká bílá skaliska a nezpočet tajemných jeskyní, které jsou pro tuto část ostrova tolik typické. Následná plavba trajektem zpátky na Sardinii a rozvoz autobusem na hotel.
Nuraghe La Prisgiona a degustace Cantina Surrau
Nuraghe je stavba z opracovaných kamenů. Na začátku měly stavby podobu jednoduché kuželovité věže, v období rozmachu společnosti nuraghů se však stále více komplikovaly a budovaly se kolem nich kamenné chatrče nebo ohrady pro domácí zvířata. Nuraghe stál vždy na strategicky výhodných místech, odkud mohli obyvatelé kontrolovat svá území, pevninu a moře. Kdysi jich na celém ostrově bylo kolem 7 000, dnes jsou však mnohé z nich zničené. V dobrém stavu se jich zachovalo pouze pár. Jedním z nich je nuraghe La Prisgiona. Dále se vydáme po stopách tekutého bohatství ostrova a navštívíme místní vinici. Ve vinařství Surrau si prohlídneme všechny kroky výroby místního vína a čeká nás degustace 5 vybraných vín, doprovázená typickým Sardinským chlebem Carasau, olivami, bottargou (sušené rybí jikry), dále výběrem místních sýrů a salámů. Na závěr budeme moci ochutnat tradiční sardinské cukroví.
Jeep Tour po Costa Smeraldě a vnitrozemí
Jedním z nejpohodlnějších způsobů jak objevovat krásy Smaragdového pobřeží, je výlet terénními vozy, které nás zavezou po prašných cestách i do vnitrozemí, budeme moci pozorovat mýtická skaliska, korkové duby, překrásné pláže i rozlehlé vinice. Sedmihodinový výlet nás zavede na úchvatné pláže obklopené žulovými skalisky I na horu Monte Moro (nejvyšší bod Smaragdového pobřeží). Na vrchol se dostaneme cestou plnou typických vůní sardinské vegetace – cisty, rozmarýnu, mirty, planiky a dalších. Rozprostře se před námi neopakovatelný panoramatický výhled na ostrov Tavolara, Olbii, Smaragdové pobřeží, souostroví La Maddalena, hory v centrální části Sardinie a při ideálních podmínkách i na Korsiku. S trochou štěstí při své cestě narazíme i na volavky, růžové plameňáky, želvy a koroptve. Během tohoto výletu navštívíme také historickou vesnici San Pantaleo, které je vyhlášené pro své čtvrteční trhy.
Souostroví La Maddalena
Celodenní výlet na souostroví La Maddalena, které je současně národním parkem, skládající se ze sedmi hlavních ostrovů a dvaceti menších, patří dle mnohých, k tomu nejúchvatnějšímu, co na Sardinii můžete navštívit. Výlet začíná naloděním na trajekt ve městě Palau (případně možnost i z přístavu v Cannigione) a pokračuje na největší ostrov souostroví – La Maddalena. Při procházce přístavu a centra města s různými bary, restauracemi a obchůdky, narazíme na bronzovou sochu Giuseppe Garibaldiho, italského vojevůdce, sjednotitele, který několik let žil a zemřel na sesterském ostrově Caprera, který je k Maddaleně připojen mostem. Během dne navštívíme i ostatní ostrovy – Spargi, Budelli (z dálky uvidíme i světoznámou Spiaggia Rosa, tedy pláž s růžovým pískem, která je ale chráněná a vstup na ní je zakázán) či Santa Maria, které jsou vyhlášené pro své skvostné bílé pláže s jemných pískem, exotickou i středozemní vegetaci, skaliska a útesy, zejména však pro své krystalicky čisté moře, všech odstínů modři a smaragdu.

Sport a zábava

Celá struktura nabízí v období od poloviny června do poloviny září (12.6-11.9.2020) velký výběr aktivit: 6 dní v týdnu večery s živou hudbou, hry a turnaje, kurzy aerobiku a plavání, tenisový kurt, fotbal, plážový volejbal, petang. (animace probíhají převážen v italském jazyce)
Na pláži jsou k dispozici tři potápěčská centra. V centru Cannigione je nové venkovní sportovní centrum (plážový volejbal, petang, venkovní posilovací stroje) - zdarma. Pro milovníky golfu je pár minut autem vzdálený prestižní golfový club Il Pevero Golf Club Costa Smeralda, který je zahrnutý také na seznamu Europe´s Elite selection. 18ti jamkové hřiště je právem označováno za jedno z nekrásnějších golfových hřišť na světě.
Půjčovna kol cca 2 km od hotelu v centru města Cannigione.
V bazénu je povinná plavecká čepice.

Poloha

Tento prázdninový komplex je vhodný především pro rodiny s dětmi, kterým nabízí široké možnosti zábavy.
Příjemný hotel v blízkosti pláže a centra městečka uspokojí především rodiny s dětmi, pro které je přizpůsoben.
Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 1,5 km od centra živého, typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků, dětské hřiště, venkovní sportovní centrum a turistický přístav. Vyhlášené centrum Porto Cervo je vzdálené pouhých 15 km. Zastávka autobusu se nachází pouhých 20 m od hotelu.
Kdysi malá rybářská vesnička Cannigione je dnes velmi navštěvovanou turistickou lokalitou. Právě díky své poloze a členitosti terénu je Cannigione velmi dobře chráněno před nepříznivými povětrnostními a klimatickými podmínkami. Nejedná se pouze o turistické letovisko, ale městečko celoročně obydlené (pro dopravu sem lze využít mini vláček).
Vzdálenost od letiště v Olbii: 38 km (cca 45 min.).

Popis

Hotel je koncipován tak, aby plně vyhovoval rodinám s dětmi. V centrální části nabízí recepci a TV sál, bazén pro dospělé a bazén pro děti, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, piano bar (6x týdně večery s živou hudbou) a prostornou restauraci. Prosvětlená restaurace je složena z vnitřních a venkovních prostor, nabízí výběr regionálních pokrmů a národních specialit.
V bazénu je povinná koupací čepice, možno zakoupit přímo v hotelu. Před hotelem je k dispozici nehlídané venkovní parkoviště.
Wifi ve společných prostorách zdarma.
Malá zvířata do 5 kg jsou akceptována na vyžádání za poplatek.
Malý oddělený bazén pro děti, dětské hřiště, miniklub pro děti od 4 do 12 let (od 12.6. do 11.9.2020). Od r. 2015 je v centru městečka Cannigione slušně vybavené dětské hřiště.
Písečná pláž rezervována pro klienty hotelu je vzdálená 50 metrů a je vybavená slunečníky a lehátky za poplatek. Od června do září je k dispozici mini vláček (za poplatek) na krásnou pláž Spiaggia Bianca. Plážový servis v období 1.6 . - 30.9.2020 za poplatek.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Informace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat