Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Blu Laconia

Itálie, Sardinie, Cannigione

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Oblačno
13 °C - Oblačno
Cena za osobu od 13 257 Kč

Dostupných: 126 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hotel je koncipován tak, aby plně vyhovoval rodinám s dětmi. V centrální části najdete recepci a TV sál, na náměstíčku bazén pro dospělé a bazén pro děti, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, piano bar (večer s živou hudbou). Prosvětlená restaurace je složena z vnitřních a venkovních prostor, nabízí výběr regionálních pokrmů a národních specialit. U hotelu je k dispozici parkoviště. Klienti mohou využít Wi-Fi na recepci zdarma. Malá zvířata do 5 kg jsou akceptována na vyžádání za poplatek. Soukromá písečná pláž je vzdálená 50 metrů od hotelu, je rezervovaná pro klienty hotelu a vybavená slunečníky a lehátky (za poplatek). Od června do září je k dispozici shuttle bus na další krásnou pláž Spiaggia Bianca.

Sport a zábava

V období od června do poloviny září velký výběr aktivit na povinnou klubovou kartu (pro klienty Čedoku zdarma): hry a turnaje, kurzy aerobiku a plavání, fotbal. Na pláži jsou k dispozici tři potápěčská centra (za poplatek). Pro milovníky golfu je pár minut autem vzdálený prestižní golfový club Il Pevero Golf Club s 18 jamkovým hřištěm.

Ubytování

Pokoje jsou v hlavní budově a v bungalovech. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem. telefonem, TV, klimatizací, trezorem a ledničkou. Vícelůžkové pokoje mají palandu.

Poloha

Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 2 km od centra živého typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků a turistický přístav. Nedaleko hotelu se nachází proslulý národní park La Maddalena a nezkrotné pobřeží Costa Smeralda, jehož luxusní centrum Porto Cervo je vzdálené pouhých 15 km. Zastávka autobusu se nachází 20 m od hotelu.

Stravování

Light all inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Snídaně (7.30-09.30), oběd (12.30-14.00), večeře (19.30-21.00) formou švédských stolů; k obědu a večeři omezené množství vody a vína.

Ostatní

* velmi oblíbený hotel * krásná zahrada Na místě se platí pobytová taxa.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat