Vyhledat zájezd

Rezidence Club Gli Ontani s bazénem

Itálie, Sardinie, Orosei

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Residence Club Gli Ontani
Počasí
18 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Novější rezidence se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit zálivu Orosei, která je proslulá malými plážemi s bílým pískem.

Popis

Recepce, bar, TV sál, restaurace, barbecue, prádelna na žetony, podzemní garáže (za poplatek), veřejné parkoviště (některé části za poplatek), dětský koutek, 2 bazény, amfiteátr s animací, zahrada, sportovní hřiště (tenis, fotbálek za poplatek), stolní tenis, na pláži vodní sporty, 1 km jízdy na koních. Nedaleko je centrum Sos Alinos, kde je minimarket, bar, restaurace.

Klubová karta: od 12.06. do 11.09., kolektivní kurzy tenisu a plavání, večerní představení (folklórní skupiny), hry, turnaje, mini-klub pro děti ve věku 4-12 let. 

Od písečné pláže 1 200 m.

Ubytování

Komplex se skládá z 8 různých budov, z 30ti pokojů v hotelové a ze 146 bytů v apartmánové části. Pěkně vybavené apartmány disponují TV, telefonem, za příplatek rovněž klimatizací. Apartmány v 1. patře mají prostorný balkón se stolkem a židlemi, apartmány v přízemí privátní zahrádku se zahradním nábytkem, všechny mají vybavené kuchyňské kouty a vlastní sociální zařízení. Apartmány mono pro 2-4 osoby – 1 místnost s manželským gaučem eventuelně další dvougauč, bilo pro 4 osoby – 1 ložnice s manželskou postelí, obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, trilo pro 6 osob typ A – ložnice s manželskou postelí, malý pokoj s palandou, obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, typ B bez paland.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat