Vyhledat zájezd

Hotel Residence Club Gli Ontani

Itálie, Sardinie, Golfo di Orosei

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
7 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi

Sport a zábava

2 bazény s částmi vyhrazenými dětem. Stolní tenis, biliár. V rámci klubové karty (od 4 let, v období 5/6 - 11/9): kolektivní kurzy tenisu a plavání, v amfiteátru animace, večerní představení, hry, turnaje, hudební produkce. Za poplatek: víceúčelové kurty na tenis a malou kopanou (možnost večerního osvětlení). Na pláži vodní sporty. 1 km od residence jízda na koních.

Ubytování

Apartmány jsou situovány v přízemí s vlastní zahrádkou či dvorkem a posezením nebo v 1. patře s balkonem a posezením. Jsou vkusně a moderně zařízené v sardinském stylu. Všechny mají vlastní soc. zařízení, TV, telefon, klimatizaci (za poplatek). Přistýlka navíc a dětská postýlka na vyžádání, za poplatek. MONO 2: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby. MONO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem, klidová část s rozkládacím divanem pro 2 osoby. BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem. TRILO A6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, menší pokoj s palandou. TRILO B6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, menší pokoj se 2 lůžky. Nástup libovolný (dle dostupnosti), min. pobyt 3 noci. Check-in: 17-20:00 h, check-out: 10:00 h.

Stravování

Bez stravy. Možnost individuálního stravování v blízké pizzerii, restauraci či v rámci městečka Sos Alinos (centrum 150 m).

Ostatní

Apartmány s bazénem ideální pro rodinnou dovolenou blízko městečka s turistickým zázemím, uprostřed kouzelné přírody východního pobřeží.

Popis

1200 m od residence se nachází písečná pláž Cala Liberotto vhodná díky pozvolnému vstupu do moře také pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel a residence Gli Ontani je situovaný v jedné z nejkrásnějších lokalit na východním pobřeží Sardinie, u zálivu Golfo di Orosei - Cala Liberotto, cca 1200 m od pláže. Zdejší pobřeží je typické malými skalnatými zátokami, ve kterých jsou ukryté pláže s jemným pískem. Centrum městečka Sos Alinos s obchůdky, restauracemi a dalšími službami vč. lékaře je od residence vzdáleno pouhých cca 150 m. Vzdálenost od letiště v Olbii: 75 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat