Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Res. Komplexy Terza Spiaggia & La Filasca

Itálie, Sardinie, Golfo Aranci

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 845 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Bilo 2/3/4: 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa.

Trilo 4/5/6: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") pro 1 či 2 osoby, 1x či 2x sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa.Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou TV, ostatní dle konkrétního apartmánu.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Golfo Aranci, pláž / písečná se skalisky, s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře - 30 až 200 m, centrum - 800 m.

Popis

Restaurace, bar, parkoviště (omezený počet míst), wi-fi připojení k internetu (ve společných prostorách); za poplatek též plážový servis s lehátky a slunečníky na pláži, hlídání dětí; v městečku supermarket a další služby.

Sport a zábava

Bazén (otevřen červen až září dle obsazenosti komplexu); v blízkosti za poplatek též tenisové kurty, pronájem aut a motocyklů, pronájem malých a středních motorových člunů.

Ostatní

Upřesnění: apartmány La Filasca jsou umístěny přes ulici od centrálního korpusu komplexu Terza Spiaggia, který leží v zahradě přímo u písečné pláže TV, ostatní dle konkrétního apartmánu

  • residenční komplex ideální pro rodiny s dětmi, ležící v zahradě a zároveň přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře
  • možnost využívání bazénu v sousedním hotelu
  • jedna z mála variant ubytování vhodná pro klienty bez vlastního či pronajatého auta a to právě s ohledem na blízkost městečka s obchody a službami
  • u některých apartmánů starší vybavení a zařízení
  • umístění několika apartmánů mimo centrální komplex "až za silnicí"

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat