Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sentido Orosei Beach

Itálie, Sardinie, Orosei

Hotel Sentido Orosei Beach (hlavní fotografie)
  • Hotel Sentido Orosei Beach (fotografie 2)
  • Hotel Sentido Orosei Beach (fotografie 3)
  • Hotel Sentido Orosei Beach (fotografie 4)
  • Hotel Sentido Orosei Beach (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
14 °C – Zataženo
Dovolená s dětmi Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Klidná, v blízkosti letoviska Orosei. Centrum letoviska Orosei s možnostmi nakupování cca 1,5 km (kyvadlová doprava za poplatek). Letiště cca 80 km.

Popis

Písečná pláž cca 150 m. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (od 3. řady zdarma, 1. a 2. řada za poplatek). Osušky zdarma (výměna za poplatek, cca 2 €/kus). Plážový bar. 120 pokojů ve velkém resortu se sesterským hotelem Marina Beach a Marina Garden. Zrekonstruovaná hlavní restaurace, 1 a-la-carte restaurace, 2 bary. Ve venkovním areálu se nachází bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky zdarma (výměna za poplatek). Hosté hotelu SENTIDO Orosei Beach mohou využívat vybavení hotelu (například bazén) hotelu Marina Beach. WiFi v celém hotelu zdarma. Dětský klub (od 3 do 11 let a od 12 do 17 let, cca polovina června do poloviny září), dětské hřiště. Dětská postýlka (na vyžádání, za poplatke). Maximální počet osob nelze překročit.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 22 m2, klimatizace (cca 15.6.-10.9.), trezor, minibar, fén, WC, sprcha, balkon nebo terasa, strana do zahrady.Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): cca 25 m2, prostornější, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje superior (A2D/A3D): cca 25 m2, velký balkon nebo veranda, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje (B2A): cca 22 m2, s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A.Rodinné pokoje superior (A2C/A3C): cca 25 m2, 1 místnost, boční výhled na moře, jinak jako A2A.Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E): cca 29 m2, 1 místnost, na stranu do zahrady, jinak jako A2A.Rodinné pokoje (A2G/A3G/A4G/A5G): cca 38 m2, 2 samostatné pokoje, strana do zahrady, jinak jako A2A.Čtyřlůžkové pokoje (A2F/A3F/A4F): cca 29 m2, strana do zahrady, jinak jako A2A.Junior suite (B2F/B3F/B4F): cca 29 m2, velký balkon nebo veranda, strana do zahrady, jinak jako A2A.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Odpoledne snacky. Nápoje od 10.30 do 23.30 h. (místní alkoholické nápoje, točené pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva, čaj a minerální voda).

Ostatní

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. možnost využití sousedního hotelu. WiFi v celém hotelu zdarma.
Info: Služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4.
Upozornění: Na místě povinná platba pobytové taxy - cca 1 - 4 €/os./den.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat