Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Komplex Eden Village Alma Resort

Itálie, Sardinie, Castiadas

Komplex Eden Village Alma Resort (hlavní fotografie)
  • Komplex Eden Village Alma Resort (fotografie 2)
  • Komplex Eden Village Alma Resort (fotografie 3)
  • Komplex Eden Village Alma Resort (fotografie 4)
  • Komplex Eden Village Alma Resort (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Termín 3. 6. (Čt)– 10. 6. (Čt)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Odlet z Praha
Návrat do Praha
Kód zájezdu 210682939935
Počasí
17 °C – Oblačno
Počasí
17 °C – Oblačno
Cena za osobu od 35 290FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Pobyty u moře Dovolená s dětmi

Poloha

Rodinný resort s bazénem blízko krásné pláže, s animacemi i sportovním vyžitím.

Příjemný rodinný resort se vyznačuje skvělou polohou v zálivu Cala Sinzias na jihu Sardinie, 4 km od letoviska Costa Rei a 10 km od Villasimius - obě tato města nabízí širokou skálu služeb - nejrůznější obchody, kavárny, bary, typické restaurace, pizzerie i večerní kluby a diskotéky. Díky své poloze blízko pláže je Alma Resort ideální pro rodiny i s malými dětmi. Na své si přijdou i milovníci aktivní dovolené, díky širokému sportovnímu vyžití. Vzdálenost od letiště v Cagliari: 59 km (cca 1 h).

Popis

Hostům je k dispozici recepce, bar s panoramatickou terasou a druhý bar u bazénu, restaurace, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, bazar, mini klub a junior klub a animační program pro děti i dospělé (italsky), tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, ping pong, plážový volejbal, lukostřelba, kánoe, paddleboarding, kryté nehlídané parkoviště.Za poplatek: lékařská služba (nutno vyžádat, externí), pronájem auta, motorky, skútru, bazar, potápění. Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorách u bazénu.Zvířata nejsou akceptována.
Děti mohou v rámci klubové karty využívat bazén s částí pro děti a také program dětských klubů. Dětský klub je rozdělen dle věku do 2 kategorií:TARTA MINI KLUB pro děti od 3 do 10 let - společné hry a aktivity podporující kreativitu, možnost společného jídla s animátory. JEK JUNIOR KLUB pro děti od 11 do 17 let - nabízí dětem kolektivní turnaje a společenské aktivity. Veškerý program i animace probíhá v italštině. V restauraci je pro děti v rámci povinného poplatku za infanta (do 3 let) k dispozici 24 h denně místnost pro přípravu stravy pro děti do 3 let se základním vybavením a surovinami. (viz. Stravování).

Pláž

Krásná pláž s jemným, bílým pískem se rozprostírá v zálivu cca 250 m od hotelu a je snadno dostupná pěšinou vedoucí přímo z hotelové zahrady přes pás středomořské zeleně. Vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti. Na pláži je také altán se stínem pro kočárky. V ceně je v rámci klubové karty plážový servis od 4. řady (1 slunečník a 2 lehátka/ pokoj), plážové osušky.

Sport a zábava

Hostům je v rámci klubové karty k dispozici bazén s lehátky a slunečníky, tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, lukostřelba, ping pong, plážový volejbal, kánoe, paddleboarding a bohatý animační program pro děti i dospělé - dospělým je nabízen kolektivně fitness program a různé aktivity, zábava, sporty a turnaje. Veškerý program i animace probíhá v italštině. Na recepci za poplatek: pronájem auta, motorky, skútru, potápěčské centrum (ve Villasimius), lodní výlety.

Ubytování

Resort tvoří hlavní budova se službami, postavená kolem bazénu a za ní rozmístěné patrové vilky s hotelovými pokoji v tradičním sardském stylu s využitím kamene a typických pastelových barev. Celkem 102 pokojů je situovaných v přízemí nebo v 1. patře. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV, klimatizací, trezorem, fénem a vlastní koupelnou. Dítě do 2 let může být na lůžku s rodiči, ve vlastní postýlce nebo v postýlce vyžádané od hotelu - vždy ale hradí povinně poplatek € 10/ noc na místě (za stravu = místnost pro přípravu stravy v restauraci a případnou dětskou postýlku). Dítě 2-3 roky (nedovršené) může být na přistýlce (3.-5. lůžko v pokoji) nebo v postýlce vyžádané od hotelu, či ve vlastní postýlce - vždy hradí povinně poplatek € 10/ noc na místě (za stravu = místnost pro přípravu stravy v restauraci a případnou dětskou postýlku). Typologie pokojů:CLASSIC dvoulůžkový - v přízemí. CLASSIC třílůžkový - 1. patře. Některé z nich jsou řešeny jako patrové, s ložnicí v patře a koupelnou v přízemí. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let. CLASSIC čtyřlůžkový - v přízemí, 3. - 4. lůžko tvoří palanda. Max. obsazenost 4 dospělí. Na vyžádání:FAMILY - rodinné pokoje v 1. patře; tvoří je 2 dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou a možností 1 přistýlky pro 5. osobu. Min. obsazenost 3 dospělí, max. obsazenost 5 dospělých.Jednolůžkové pokoje CLASSIC, dle dostupné kapacity.Check-in: 16:00 h. Check-out: 10:00 h. Min. délka pobytu 7 nocí v období 6.6. - 4.9. 2021.

Stravování

ALL INCLUSIVE.Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. V ceně nápoje k hl. jídlu - balená minerální voda a stáčené místní víno.Součástí bohatého bufetu je výběr z předkrmů - zeleninové, bezmasé, saláty, výběr 1. chodů se show cooking a 2. chodů na bázi masa a ryb; pizza, uzeniny, sýry. 1x týdně je organizována typická sardinská večeře s lokálními specialitami. Na vyžádání možnost bezlepkové stravy (základní produkty) - nutno konzultovat předem.ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: snídaně, oběd a večeře formou bufetu vč. nápojů k hl. jídlu (minerální voda a stáčené místní víno). Od 10:00 do 24:00 neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů, víno servírované do sklenic (výběr z cca 5 místních druhů), točené pivo, minerální voda, horké nápoje, americká káva, vybrané drinky a koktejly. ALL INCLUSIVE NEZAHRNUJE: tvrdý alkohol (likéry, pálenky apod.), veškeré balené produkty a nápoje balené v lahvích a plechovkách a vše co není uvedeno v All Inclusive zahrnuje. Restaurace má vnitřní prostory, bar i krytou venkovní terasu. Hlavní bar - je součástí terasy restaurace.Bar u bazénu - ideální pro večerní aperitiv či relax s drinkem po večeři.Součástí restaurace je i místnost pro přípravu stravy pro miminka, dostupná non-stop v rámci povinného poplatku za dítě do 3 let (€ 10/ noc) - k dispozici mikrovlnná trouba, ohřívač lahví, sterilizátor, jednorázové bryndáčky a základní suroviny jako vývar, zeleninové protlaky, sýr, mléko, jogurty, těstoviny, maso, ryby, čerstvé ovoce.

Výlety

Hlavní město Cagliari
Během prohlídky historického centra, navštívíme věž dell'Elefante, vítězný oblouk San Remy, katedrálu Santa Maria, palác Viceregio, věž San Pancazio i Římský amfiteátr. Další zastávka slouží k prohlídce města v části Marina, následně se pojedeme podívat na růžové plameňáky, kteří osídlili přilehlá solná jezera. Výlet zakončíme zastávkou v parku Monte Urpinu, odkud si vychutnáme nádherný výhled a jedinečné panorama Cagliari.
Barumini a Giara di Gesturi
Výlet do oblasti Barumini v regionu Marmilla nás seznámí s počátky sardské civilizace. Nuraghy Su Nuraxi jsou od roku 1997 umístěny na seznamu UNESCO a představují unikátní megalitickou stavbu z 12. století př.n.l. Komplex se skládá z centrální věže, kterou obklopuje hradba ze čtyř věží. Po prohlídce následuje oběd v místním agroturismu s typickým sardinským menu. V odpoledních hodinách navštívíme náhorní plošinu Giara di Gesturi, kde žijí divocí koně ve volné přírodě.
Vinařství Argiolas s ochutnávkou
S výrobou vína na Sardinii, se seznámíme v nejznámějším vinařství Argiolas. Navštívíme dvě degustační místnosti, uvidíme různé fáze výroby, plnění láhví vínem i velké dubové sudy sloužící k zrání a uskladnění tohoto lahodného moku. Budeme obdivovat antické pracovní nástroje i láhve, které v sobě uchovávají historii tohoto vinařství. Následně se vydáme do sýrárny Argiolas v Dolianově, kde se zúčastníme procesu zpravování mléka a výroby sýrů.
Výlet na člunu z Villasimiu
Pro milovníky akčnější jízdy kapitán doporučuje právě tento sportovní výlet na člunu. Vydáte se s ním za nejkrásnějšími plážemi a zátokami v celé chráněné mořské oblasti Villasimius. Dostanete se i tam, kam větší lodě nezajíždí a budete si tak moci zaplavat v klidu, daleko od čilého turistického ruchu. K dispozici budou šnorchly a tak budete mít možnost nahlédnout pod hladinu, do atraktivního podmořského světa.
Moře a hory džípem
Horskou trasou se vydáme do výšin až 800 metrů, kam se lze dostat pouze džípem. Horská trasa není náročná a nabízí velmi malebné výhledy na Středomoří. Cestou si uděláme několik zastávek na focení unikátních výhledů a pozoruhodností divokých sardinských hor.Přibližně po dvou hodinách strávených v horách, budeme pokračovat k nádherným plážím jižního pobřeží Sardinie, kde strávíme zbytek odpoledne. V oblasti Chia (trasa z jihozápadní části) navštívíme známé pláže Tuerredda a Su Giudeu, v oblasti Villasimius (trasa z jihovýchodní části) pláže Porto Giunco a Punta Molentis. Během téměř 3 hodinové zastávky budeme mít čas nejen na koupání, šnorchlování, ale i objevování krás těchto nádherných pláží a jejich okolí.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 99 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 99 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 3. 6. – 10. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 35 290 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 35 290 Kč
Přidat k porovnání 3. 6. – 13. 6. (11 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 46 390 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 46 390 Kč
Přidat k porovnání 3. 6. – 17. 6. (15 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 62 990 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 62 990 Kč
Přidat k porovnání 6. 6. – 13. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 36 790 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 36 790 Kč
Přidat k porovnání 6. 6. – 17. 6. (12 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 53 390 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 53 390 Kč
Přidat k porovnání 6. 6. – 20. 6. (15 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 65 790 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 65 790 Kč
Přidat k porovnání 10. 6. – 17. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 38 490 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 38 490 Kč
Přidat k porovnání 10. 6. – 20. 6. (11 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 50 990 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 50 990 Kč
Přidat k porovnání 10. 6. – 24. 6. (15 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 68 990 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 68 990 Kč
Přidat k porovnání 13. 6. – 20. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 39 790 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 39 790 Kč

Poloha

Rodinný resort s bazénem blízko krásné pláže, s animacemi i sportovním vyžitím.

Příjemný rodinný resort se vyznačuje skvělou polohou v zálivu Cala Sinzias na jihu Sardinie, 4 km od letoviska Costa Rei a 10 km od Villasimius - obě tato města nabízí širokou skálu služeb - nejrůznější obchody, kavárny, bary, typické restaurace, pizzerie i večerní kluby a diskotéky. Díky své poloze blízko pláže je Alma Resort ideální pro rodiny i s malými dětmi. Na své si přijdou i milovníci aktivní dovolené, díky širokému sportovnímu vyžití. Vzdálenost od letiště v Cagliari: 59 km (cca 1 h).

Popis

Hostům je k dispozici recepce, bar s panoramatickou terasou a druhý bar u bazénu, restaurace, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, bazar, mini klub a junior klub a animační program pro děti i dospělé (italsky), tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, ping pong, plážový volejbal, lukostřelba, kánoe, paddleboarding, kryté nehlídané parkoviště.Za poplatek: lékařská služba (nutno vyžádat, externí), pronájem auta, motorky, skútru, bazar, potápění. Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorách u bazénu.Zvířata nejsou akceptována.
Děti mohou v rámci klubové karty využívat bazén s částí pro děti a také program dětských klubů. Dětský klub je rozdělen dle věku do 2 kategorií:TARTA MINI KLUB pro děti od 3 do 10 let - společné hry a aktivity podporující kreativitu, možnost společného jídla s animátory. JEK JUNIOR KLUB pro děti od 11 do 17 let - nabízí dětem kolektivní turnaje a společenské aktivity. Veškerý program i animace probíhá v italštině. V restauraci je pro děti v rámci povinného poplatku za infanta (do 3 let) k dispozici 24 h denně místnost pro přípravu stravy pro děti do 3 let se základním vybavením a surovinami. (viz. Stravování).

Pláž

Krásná pláž s jemným, bílým pískem se rozprostírá v zálivu cca 250 m od hotelu a je snadno dostupná pěšinou vedoucí přímo z hotelové zahrady přes pás středomořské zeleně. Vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti. Na pláži je také altán se stínem pro kočárky. V ceně je v rámci klubové karty plážový servis od 4. řady (1 slunečník a 2 lehátka/ pokoj), plážové osušky.

Sport a zábava

Hostům je v rámci klubové karty k dispozici bazén s lehátky a slunečníky, tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, lukostřelba, ping pong, plážový volejbal, kánoe, paddleboarding a bohatý animační program pro děti i dospělé - dospělým je nabízen kolektivně fitness program a různé aktivity, zábava, sporty a turnaje. Veškerý program i animace probíhá v italštině. Na recepci za poplatek: pronájem auta, motorky, skútru, potápěčské centrum (ve Villasimius), lodní výlety.

Ubytování

Resort tvoří hlavní budova se službami, postavená kolem bazénu a za ní rozmístěné patrové vilky s hotelovými pokoji v tradičním sardském stylu s využitím kamene a typických pastelových barev. Celkem 102 pokojů je situovaných v přízemí nebo v 1. patře. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV, klimatizací, trezorem, fénem a vlastní koupelnou. Dítě do 2 let může být na lůžku s rodiči, ve vlastní postýlce nebo v postýlce vyžádané od hotelu - vždy ale hradí povinně poplatek € 10/ noc na místě (za stravu = místnost pro přípravu stravy v restauraci a případnou dětskou postýlku). Dítě 2-3 roky (nedovršené) může být na přistýlce (3.-5. lůžko v pokoji) nebo v postýlce vyžádané od hotelu, či ve vlastní postýlce - vždy hradí povinně poplatek € 10/ noc na místě (za stravu = místnost pro přípravu stravy v restauraci a případnou dětskou postýlku). Typologie pokojů:CLASSIC dvoulůžkový - v přízemí. CLASSIC třílůžkový - 1. patře. Některé z nich jsou řešeny jako patrové, s ložnicí v patře a koupelnou v přízemí. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let. CLASSIC čtyřlůžkový - v přízemí, 3. - 4. lůžko tvoří palanda. Max. obsazenost 4 dospělí. Na vyžádání:FAMILY - rodinné pokoje v 1. patře; tvoří je 2 dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou a možností 1 přistýlky pro 5. osobu. Min. obsazenost 3 dospělí, max. obsazenost 5 dospělých.Jednolůžkové pokoje CLASSIC, dle dostupné kapacity.Check-in: 16:00 h. Check-out: 10:00 h. Min. délka pobytu 7 nocí v období 6.6. - 4.9. 2021.

Stravování

ALL INCLUSIVE.Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. V ceně nápoje k hl. jídlu - balená minerální voda a stáčené místní víno.Součástí bohatého bufetu je výběr z předkrmů - zeleninové, bezmasé, saláty, výběr 1. chodů se show cooking a 2. chodů na bázi masa a ryb; pizza, uzeniny, sýry. 1x týdně je organizována typická sardinská večeře s lokálními specialitami. Na vyžádání možnost bezlepkové stravy (základní produkty) - nutno konzultovat předem.ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: snídaně, oběd a večeře formou bufetu vč. nápojů k hl. jídlu (minerální voda a stáčené místní víno). Od 10:00 do 24:00 neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů, víno servírované do sklenic (výběr z cca 5 místních druhů), točené pivo, minerální voda, horké nápoje, americká káva, vybrané drinky a koktejly. ALL INCLUSIVE NEZAHRNUJE: tvrdý alkohol (likéry, pálenky apod.), veškeré balené produkty a nápoje balené v lahvích a plechovkách a vše co není uvedeno v All Inclusive zahrnuje. Restaurace má vnitřní prostory, bar i krytou venkovní terasu. Hlavní bar - je součástí terasy restaurace.Bar u bazénu - ideální pro večerní aperitiv či relax s drinkem po večeři.Součástí restaurace je i místnost pro přípravu stravy pro miminka, dostupná non-stop v rámci povinného poplatku za dítě do 3 let (€ 10/ noc) - k dispozici mikrovlnná trouba, ohřívač lahví, sterilizátor, jednorázové bryndáčky a základní suroviny jako vývar, zeleninové protlaky, sýr, mléko, jogurty, těstoviny, maso, ryby, čerstvé ovoce.

Výlety

Hlavní město Cagliari
Během prohlídky historického centra, navštívíme věž dell'Elefante, vítězný oblouk San Remy, katedrálu Santa Maria, palác Viceregio, věž San Pancazio i Římský amfiteátr. Další zastávka slouží k prohlídce města v části Marina, následně se pojedeme podívat na růžové plameňáky, kteří osídlili přilehlá solná jezera. Výlet zakončíme zastávkou v parku Monte Urpinu, odkud si vychutnáme nádherný výhled a jedinečné panorama Cagliari.
Barumini a Giara di Gesturi
Výlet do oblasti Barumini v regionu Marmilla nás seznámí s počátky sardské civilizace. Nuraghy Su Nuraxi jsou od roku 1997 umístěny na seznamu UNESCO a představují unikátní megalitickou stavbu z 12. století př.n.l. Komplex se skládá z centrální věže, kterou obklopuje hradba ze čtyř věží. Po prohlídce následuje oběd v místním agroturismu s typickým sardinským menu. V odpoledních hodinách navštívíme náhorní plošinu Giara di Gesturi, kde žijí divocí koně ve volné přírodě.
Vinařství Argiolas s ochutnávkou
S výrobou vína na Sardinii, se seznámíme v nejznámějším vinařství Argiolas. Navštívíme dvě degustační místnosti, uvidíme různé fáze výroby, plnění láhví vínem i velké dubové sudy sloužící k zrání a uskladnění tohoto lahodného moku. Budeme obdivovat antické pracovní nástroje i láhve, které v sobě uchovávají historii tohoto vinařství. Následně se vydáme do sýrárny Argiolas v Dolianově, kde se zúčastníme procesu zpravování mléka a výroby sýrů.
Výlet na člunu z Villasimiu
Pro milovníky akčnější jízdy kapitán doporučuje právě tento sportovní výlet na člunu. Vydáte se s ním za nejkrásnějšími plážemi a zátokami v celé chráněné mořské oblasti Villasimius. Dostanete se i tam, kam větší lodě nezajíždí a budete si tak moci zaplavat v klidu, daleko od čilého turistického ruchu. K dispozici budou šnorchly a tak budete mít možnost nahlédnout pod hladinu, do atraktivního podmořského světa.
Moře a hory džípem
Horskou trasou se vydáme do výšin až 800 metrů, kam se lze dostat pouze džípem. Horská trasa není náročná a nabízí velmi malebné výhledy na Středomoří. Cestou si uděláme několik zastávek na focení unikátních výhledů a pozoruhodností divokých sardinských hor.Přibližně po dvou hodinách strávených v horách, budeme pokračovat k nádherným plážím jižního pobřeží Sardinie, kde strávíme zbytek odpoledne. V oblasti Chia (trasa z jihozápadní části) navštívíme známé pláže Tuerredda a Su Giudeu, v oblasti Villasimius (trasa z jihovýchodní části) pláže Porto Giunco a Punta Molentis. Během téměř 3 hodinové zastávky budeme mít čas nejen na koupání, šnorchlování, ale i objevování krás těchto nádherných pláží a jejich okolí.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat