Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Borgo Spiaggia

Itálie, Sardinie, Isola Rossa

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Ubytování

Kvalita apartmánů je standardní či lepší standard a liší se dle vkusu jednotlivých majitelů (částečně zmodernizované). Všechny apartmány mají vybavené kuchyňské kouty, vlastní sociální zařízení.  Apartmány BIP mají většinou vlastní dvorek, balkón nebo verandu, TV. Typ B bilo pro 2 osoby – obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí,  B1 bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, C trilo pro 4 osoby – obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky (možno i palanda), C1 trilo pro 6 osob – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky (možno i palanda), D quadrilo pro 8 osob – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, 2 pokoje (každý se dvěma lůžky, možno i palandy), D1 quadrilo pro 8 osob – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, 2 pokoje, každý se dvěma lůžky (možno i palandy), 2 koupelny + 2 WC.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Apartmány jsou situované ve dvoupatrových domech v klidné obydlené oblasti, rozprostírající se v okolí pláže (Spiaggia Lunga) a útesů. Vzdálenost 50-250 m od písečné pláže. Vzdálenost od centra městečka je 200 m.

Popis

V městečku Isola Rossa jsou obchody, restaurace, pizzerie, bary, disco pub s živou hudbou, tenisové kurty, hřiště na fotbálek, diving centrum.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat