Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Mare Blu

Itálie, Sardinie, Isola Rossa

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Oblačno
22 °C - Oblačno

Poloha

Apartmány jsou umístěny ve vilkách, jsou ideálním místem pro všechny, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v krásné přírodě a zároveň v blízkosti centra, které nabízí širokou škálu služeb.

Popis

Bílý písek s útesy, část pláže volná, část s plážovým servisem za poplatek. Jsou zde dvě pláže - Spiaggia Longa a Li Femini, nedaleko je písečná pláž La Marinedda, která je oblíbeným místem pro surfaře a vyznavače kitingu. Parkování: u objektu (do vyčerpání míst).

Ubytování

Apartmány STANDARD jsou jednoduše zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek). Apartmány IDEAL jsou vyšší kvality a mají terasu, verandu nebo zahrádku. #B2: (max. 2 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C4: (max. 4 osoby)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #D8: (max. 8 osob)/# dvě ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky (může být i s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B2 IDEAL: (max. 2 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, veranda nebo zahrádka. #B4 IDEAL: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, veranda nebo zahrádka. #C4 IDEAL: (max. 4 osoby)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, veranda nebo zahrádka. #C6 IDEAL: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, veranda nebo zahrádka. #D8 IDEAL: (max. 8 osob)/# dvě ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky (může být i s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, veranda nebo zahrádka

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 30 €/týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, B2, B4 20 €/pobyt, C4, C6 25 €/pobyt, D8 30 €/pobyt.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 7 nocí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat