Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Privátní apt. Mare Blu

Itálie, Sardinie, Isola Rossa

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 1 745 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Isola Rossa, pláž / písečná s mírně svažitým vstupem do moře - 40 až 250 m, centrum - 0 až 900 m.

Popis

Privátní apartmány umístěné ve dvou až třípodlažních vilkách u pláží v oblasti Isola Rossa; apartmány jsou rozděleny do dvou kategorií a to standard (v ceníku označení "A") s jednodušším, přesto však standardním vybavením a bez garance balkonu či terasy, druhou kategorií jsou apartmány ideal (v ceníku označení "B") s garancí balkonu či terasy, vyšší kvalitou vybavení, kdy většina z těchto apartmánů je umístěna v nedávno dokončených či zrekonstruovaných vilkáchparkoviště; v blízkosti pak restaurace, bary, supermarkety, obchody.

Sport a zábava

V blízkosti relaxační centrum s bazénem* s mořskou vodou, vířivka*, sauna*, pára*, posilovna*, aquapark* s restaurací a kosmetickými službami* (vzdálený od Isola Rossy 2 km), tenisové kurty*, hřiště* na míčové hry (možnost osvětlení), potápěčské centrum*, pronájem serfů*, kánoí* a šlapadel*, pronájem motorových člunů*, sportovní rybolov*, kiting*, škola plachtění*.

Ubytování

Poznámka:apartmány typu bilo, trilo a quadrilo kategorie "B" vždy s balkonem, terasou či předzahrádkou vybavenou zahradním nábytkem.

Bilo 2/4:1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení s vanou či sprchou, zřídka balkon či terasa; možnost 3. a 4. lůžka formou pevného lůžka pro 1 osobu či rozkládacího gauče pro 1 až 2 osoby.

Trilo 4/6:1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení s vanou či sprchou, zřídka balkon či terasa; možnost 5. a 6. lůžka formou rozkládacího gauče pro 2 osoby.

Quadrilo 8:2 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení s vanou či sprchou, zřídka balkon či terasa,dle konkrétního apartmánu.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  • ideální poloha téměř u pláže a zároveň pár kroků do centra
  • vhodná volba pro rodiny s dětmi a klienty bez auta
  • velký výběr nejžádanějších typologií apartmánů
  • ekonomicky výhodná alternativa při maximální obsazenosti apartmánu
  • zajímavé cenové podmínky pro ucelené skupiny od 25 osob mimo hlavní sezónu
  • složitěji řešitelné, přesto však ne zcela nereálné požadavky skupin na ubytování pohromadě

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat