Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Paduledda

Itálie, Sardinie, Isola Rossa

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Oblačno
12 °C - Oblačno

Poloha

Apartmány se nachází na klidném místě na kopci nad letoviskem Isola Rossa ve vesničce Paduledda. Vhodné pro dovolenou v kontaktu s přírodou.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, balkon nebo zahrádka, některé apartmány s výhledem na moře. #B2: (max. 2 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, balkon nebo zahrádka, některé apartmány s výhledem na moře. #B4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutemm, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, balkon nebo zahrádka, některé apartmány s výhledem na moře. #C4: (max. 4 osoby)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, balkon nebo zahrádka, některé apartmány s výhledem na moře. #C6: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a pračka (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa, balkon nebo zahrádka, některé apartmány s výhledem na moře.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, € 30,-/ týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, B2, B4 € 20,-/ pobyt, C4, C6 € 25,-/ pobyt.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 7 nocí.

Popis

Bílý písek s útesy, část pláže volná, část s plážovým servisem za poplatek. Jsou zde dvě pláže - Spiaggia Longa a Li Femini, nedaleko je písečná pláž La Marinedda, která je oblíbeným místem pro surfaře a vyznavače kitingu. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat