Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Spiaggia Marinedda

Itálie, Sardinie, Isola Rossa

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště

Popis

Nové nebo zmodernizované apartmány umístěné v jedno nebo dvoupodlažních budovách, mají verandu a parkovací místo, většina s výhledem na moře.

Ubytování

BILO 2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. zařízeníBILO 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. zařízeníTRILO 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky (možno i patrová postel), vlastní soc. zařízení TRILO 6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky (možno i patrová postel), vlastní soc. zařízení TRILO 6 (C2) – stejné jako TRILO 6, navíc další koupelna.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Soukromé apartmány spadají do kopcovité krajiny náležící k pláži Marinedda. Jsou situovány v oblasti se středozemní vegetací, která se rozprostírá po celé zátoce. Písečná pláž a průzračné moře činí tuto oblast jednu z nejkrásnějších z celé Sardinie. 15-800 m od pláže (v závislosti na umístění apartmánu), centrum Isola Rossa 800-1600 m, vzdálenost pláže Marinedda od Isola Rossa 800 m.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat