Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Capo D´Orso Hotel Thalasso & Spa

Itálie, Sardinie, Palau

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno

Stravování

POLOPENZE (snídaně a večeře) Snídaně formou bufetu na hotelové terase, s překrásným výhledem a v doprovodu relaxačních melodií hraných na harfu (7:30-10:30), za příplatek je možné nechat si snídani přinést na pokoj. Hotel má dvě restaurace, v nichž je možné povečeřet a la carte (v nízké sezóně může být i bufet): IL PAGURO - restaurace s terasou s výhledem na moře s fantastickým výběrem chutných a profesionálně připravených mořských plodů. GLI OLIVASTRI- romantická restaurace, ukrytá mezi staletými stromy, elegantní a romantická. ÎLE FLOTTANTE - elegantní místo na vodní hladině, kde můžete ochutnat z exkluzivní nabídky šéfkuchaře. Nechybí zde ani pizzerie L'APPRODO, kde Vám chutnou pizzu připraví v peci vytápěné dřevem. Oběd: restaurace Il Paguro, Île Flottante nebo pizzerie L'Approdo pár metrů od pláže nabízejí středomořskou kuchyni, čerstvé mořské plody, saláty a sendviče. Možnost bezlepkové diety - na vyžádání při rezervaci. Otevření restaurací a barů může být dle uvážení vedení hotelu omezeno. Donášková služba do pokoje za poplatek.

Ostatní

Hotel nad zátokou Cala Capra s luxusní, klidnou a romantickou atmosférou leží pouhé 4 km od živého přístavního městečka Palau.

Popis

Oficiální přívlastek hotelu je "Il Romantico" = romantická dovolená. Hostům je k dispozici hala s recepcí, společenská místnost s TV, dvě restaurace a pizzerie, bar a večerní piano bar na terase pár metrů od pláže. V zahradě na útesu pár kroků od moře se nachází bar a bazén s mořskou vodou, obklopený sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Centrum Thalasso & Spa zahrnuje 2 vyhřívané bazény s mořskou vodou v různé teplotě, 10 moderních místností pro thalassoterapii, masáže, turecké lázně, centrum krásy, zónu relax s lehátky. Hotel dále disponuje konferenčním centrem s kapacitou 150 osob (380 m²) a krytými nehlídanými parkovišti, za poplatek a na vyžádání garáž. Wi-Fi připojení zdarma na vlastním notebooku u baru, v restauraci "Il Paguro" nebo v baru "L'Approdo". Zvířata nejsou akceptována.
2 písečné pláže - jedna vzdálená cca 70m s lehátky a slunečníky za poplatek, druhá procházkou přes zahradu. K dispozici je 5 dřevěných solárií nad hladinou moře s lehátky zdarma se vstupem přímo z hotelové zahrady, pár metrů od pláže se nachází terasa s barem a večerní piano bar. Milovníci přírody mohou podnikat romantické procházky a odhalovat exkluzivní zátoky, které jsou ukryté v jalovcových hájích mezi hotelem a majákem Capo d´Orso.

Poloha

Hotel se nachází v severní Sardinii poblíž Smaragdového pobřeží, na jednom z nekrásnějších míst ostrova v zátoce Cala Capra, naproti národnímu parku Arcipelago La Maddalena. Rozkládá se v parku o rozloze 10 ha mezi divokými olivovníky a jalovci a obklopený malými plážičkami. Můžete zde relaxovat na kouzelných plážích, v luxusním Thalasso & Spa nebo aktivně odpočívat například na golfovém hřišti Pitch & Putt. Pouhé 4 km odtud je živé městečko se sportovním přístavem Palau. Vzdálenost od letiště v Olbii - 40 km.

Sport a zábava

Na útesu nad mořem venkovní posilovna s kardiofitness. Za poplatek: tenis, pronájem gumových člunů a míst pro lodě u břehu hotelu (parkoviště pro přívěsy zdarma), rekreační a sportovní rybolov (i hlubokomořský), v blízkosti hotelu se nachází smluvní škola jízdy na plachetnici a potápěčské centrum, 1500 m vzdálená jízdárna organizuje projížďky na koních se zastávkou na koupání, pronájem aut, výlety, transfery GOLF: Hotel disponuje 9 jamkovým hřištěm Pitch & Putt (PAR 27 – možnost půjčení holí), vhodným pro začátečníky, ale i pro pokročilé (PAR3). Green fee: € 30 Půlhodinová lekce golfu: € 25, pro děti do 14 let od 04/06/2017 zdarma.
Hostům je k dispozici za poplatek Wellness centrum Thalasso & Spa L'INCANTU. Centrum se skládá z recepce, 2 víceúčelových thalasso bazénů s různou teplotou mořské vody, jacuzzi (hydromasáže), 10 moderních kabin pro Thalasso, tureckých lázní, nabízeny jsou masáže a estetické služby, relaxační zóny v blízkosti moře a prostory pro opalování vybavené lehátky. Vstupné: € 40 polodenní vstup (2 víceúčelové bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře) Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, od 14 let pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením. Je také zapotřebí lékařské potvrzení, které lze zajistit i u místního lékaře (za poplatek, na objednání). Pro těhotné ženy nabízí wellness centrum speciální balíčky vhodných služeb. Fakultativně lze objednat: “OBJEVTE THALASSO” Mimořádná nabídka pro ty, kdo chtějí objevit požitky a blahodárné účinky kouzelného světa thalassoterapie a v klidu si je užít Tento balíček zahrnuje: 3 polodenní vstupy (na rezervaci) do Wellness centra "L´Incantu" - vyřívané víceúčelové thalasso bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře; 1 uvolňovací masáž (25 min) s esenciálními oleji ze Sardinie; 1x hydroterapie. Čas masáže zahrnuje pobyt v kabince

Ubytování

Hotel disponuje 86 komfortně zařízenými a v sardinském stylu ručně zdobenými pokoji. Všechny jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem, telefonem, TV/Sat, minibarem, trezorem, verandou či terasou s posezením, koupacími plášti (pouze pro dospělé) a osuškami na pláž. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání při rezervaci. Na vyžádání Tea courtesy set (čajová souprava). CLASSIC: pokoj s maželskou postelí, max. obsazenost 2 osoby. DELUXE: pokoj s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem pro dítě do 14 let v opticky oddělené obývací části, max. obsazenost 2 dospělí + dítě do 14 let. JUNIOR SUITE: prostorný pokoj s manželskou postelí (oddělené postele na vyžádání) s opticky oddělenou obývací částí s rozkládacím lůžkem, možnost dětské postýlky, koupelna a WC zvlášť, max. obsazenost 2 dospělí + dítě do 14 let + INF. SUITE FAMILY: pokoj s manželskou postelí, opticky oddělený salonek s rozkládacím křeslem či lůžkem, další malý pokoj se dvěma oddělenými lůžky, 1 koupelna, 2x TV, max. obsazenost 4 dospělí + dítě do 14 let.. JUNIOR SUITE EXECUTIVE: pokoj s manželským lůžkem (odděleně na vyžádání), opticky oddělený salonek se dvěma rozkládacími křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou, max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let. JUNIOR SUITE CARDINAL: stejný jako JS EXECUTIVE, ale větší, s vestavnou šatnou a s přímým přístupem do Thalaso & Spa centra, pouhých 30 metrů od moře a slunečních teras. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let. PRESIDENT s vyhlídkou na moře: jedinečný a prestižní pokoj, zařízený se smyslem pro detail, s manželským lůžkem, vestavnou šatnou, odděleným obývacím pokojem se stolem a dvěma rozkládacími křesly + možnost dětské postýlky, luxusní koupelnou s hydromasážní vanou a prostorným sprchovým koutem s chromoterapií a v neposlední řadě s verandou a úchvatným panoramatickým výhledem na moře. Dospělí hosté z tohoto pokoje mají (na objednání) volný vstup do wellness centra (víceúčelové bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře). Max obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let + INF. Tento pokoj podléhá přísnějším storno podmínkám než VSP CK (10% již od 61. dne před příjezdem). Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. POZOR: pro pokoj President platí jiné platební a storno podmínky - info v CK. Check-in 15:30; check-out 11:00.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat