Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Club Esse Porto Rafael

Itálie, Sardinie, Palau

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště

Popis

Hostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV, bar s terasou a večerní music bar, klimatizovaná restaurace s krásným výhledem na souostroví La Maddalena (a s dětským koutkem pro přípravu jídel nejmenším), bazén s lehátky a slunečníky, parkoviště. Za poplatek: prádelna, půjčovna sportovního vybavení, noviny, časopisy, fakultativní výlety. Hotel nabízí možnost účastnit se animací v blízkém hotelu Posada (2 km; v rámci karty Esse Card). Wi-Fi v prostoru recepce zdarma. Domácí mazlíčci (do 20 kg) za poplatek (omezený vstup do společných prostor). Cca 2 km od hotelu se nachází městská pláž “Bau Bau Palau” se službami a volným vstupem do moře i se psy.
Biberoneria - dětský koutek v restauraci. Dětské kluby a animace v blízkém hotelu Posada (cca 2 km): Hero Camp (3 - 13 let) - klub pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem, hernou a společnou místností s TV. Young Club (13 - 18 let) - pro milovníky sportovních her v bazénu, společenských tanců, her a a turnajů, přípravy kabaretního představení a společenských her.
Krásná veřejná písečná pláž La Sciumara leží pouhých 300 m od hotelu. Plážová křesílka a osušky na vyžádání a za poplatek na místě.

Poloha

Klubový hotel s jedinečnou polohou, nabízející úžasný výhled na záliv a souostroví La Maddalena, se nachází 2 km od rušného letoviska Palau, jehož ulice jsou lemovány obchody, butiky, bary a restauracemi, a v pěší vzdálenosti od historické pevnosti Monte Altura. Souostroví La Maddalena je z Palau dosažitelné několikrát denně trajektem. Vzdálenost od letiště v Olbii 44 km (cca 1h 10 min).

Sport a zábava

Možnost využívat animace a aktivity v hotelu Posada (cca 2 km): bazény, kurty na tenis a mini fotbal, dětské kluby Hero Camp a Young Club, kolektivní kurzy plavání, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, plážový volejbal, kánoe, skupinové tance, zumba, karaoke, večerní představení na letní scéně. Za poplatek: půjčovna gumových člunů, windsurfing, skútrú, kol.

Ubytování

Budovy v teplých pastelových barvách jsou ve stylu sardinské gallurské vesničky rozesety po hotelové zahradě plné zeleně. V hotelu se nalézá celkem 57 pokojů STANDARD pro 2-4 osoby. Pokoje disponují klimatizací, mini lednicí, TV a telefonem, v koupelně sprcha a fén. Čtyřlůžkové pokoje mají vždy 3. a 4. lůžko řešeno palandou. Za příplatek a na vyžádání jsou k dispozici pokoje s vybaveným patiem či terasou, které mají výhled na moře směrem k souostroví La Maddalena. Check-in 16:00; check-out 10:00 h. Při zakoupení klubové karty Esse Plus (platba na místě) dřívější check-in 14:00 h a pozdní check-out 12:00 h. V období 19.6. - 28.8.2018 pobyt na min. 7 nocí, v ostatních obdobích na vyžádání a s příplatkem min. 4 noci (info v CK).

Stravování

Ubytování se snídaní možné do 12. 6. (odjezd) a od 11. 9. V ostatních termínech polopenze s nápoji nebo za příplatek plná penze s nápoji. Snídaně, obědy i večeře formou bufetu. K obědům a večeřím v ceně voda, místní bílé nebo červené víno a světlé pivo. Klimatizovaná hotelová restaurace s panoramatickým výhledem na souostroví La Maddalena je zaměřena na regionální a mezinárodní kuchyni. Hotel pořádá také tematické večery (bez příplatku). Na vyžádání možnost bezlepkové stravy. Biberoneria - koutek v restauraci pro přípravu jídel dětem do 3 let (otevírací doba stanovená hotelem), k dispozici základní suroviny pro přípravu - nesolený vývar (masový, zeleninový nebo rybí), zeleninové kaše, těstoviny, trvanlivé mléko, jogurt, vařená zelenina, sezónní ovoce.

Ostatní

Hotel v typickém sardinském stylu přibližně 300 metrů od písečné pláže La Sciumara a v blízkosti historické pevnosti Monte Altura.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat