Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Le Ginestre

Itálie, Sardinie, Porto Cervo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno

Poloha

Apartmány se nacházejí v oblasti Costa Rei, 70 km od Cagliari a 15 km od Villasimius, na jihovýchodním pobřeží Sardinie. Jedná se o nádhernou oblast, porostlou typickou středomořskou vegetací s vilkami s výhledem na moře, průzračným mořem a nádhernou pláží s bílým pískem, dlouhou 8 km. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Popis

Parkoviště, v blízkosti je obchodní centrum, restaurace, pizzerie, bary, piano bar, diskotéka, kancelář organizující výlety, půjčovna aut, skútrů a kol, potápěčské centrum, lékařská ambulance, lékárna, policejní stanice. Na pláži jsou k zapůjčení kánoe, windsurfing a různé typy lodí. Dále mohou klienti využít možnost hrát tenis, fotbal, jezdit na koních a potápět se.

Ubytování

Řadové apartmány „Le Ginestre“ mají terasu směrem na moře, vybavené kuchyňské kouty, vlastní sociální zařízení. Od písečné pláže a obchodního centra jsou vzdáleny 200-700 m. Klientům jsou k dispozici apartmány typu bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývák s rozkládacím gaučem,  trilo pro 6 osob – 2 ložnice, obývací část s rozkládacím gaučem.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat