Vyhledat zájezd

Apartmány Villaggio Porto Corallo s bazénem

Itálie, Sardinie, Villaputzu

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
23 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Ubytování

V malých řadových domcích (v přízemí nebo prvním patře) nebo ve vilkách, všechny mají panoramatickou polohu s výhledem na moře, apartmány jsou moderně a komfortně vybaveny, mají kuchyňský kout, koupelnu se sprchou a WC, terasu nebo prostorný balkón. Typ mono pro 2 osoby (40 m2) – 1 obývací místnost s manželskou postelí, bilo pro 4 osoby (45 m2) – ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, trilo pro 6 osob (50 m2) – ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky (možná palanda), obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, a quadrilo pro 8 osob (95 m2) – dvoupatrové, v patře se nachází 1 ložnice s manželskou postelí, balkón, v přízemí jsou 2 dvoulůžkové ložnice (v jedné ložnici může být palanda) obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, veranda, SAT-TV. V obou patrech je koupelna a WC (tento typ bytu je 900 m od pláže).

Poloha

Nachází se na jihovýchodním pobřeží Sardinie, v prostředí plném zeleně, 300-600 m od moře (malé zátoky), 300-800 m od široké písečné pláže, malé obchodní centrum s restauracemi a bary je v blízkosti Porto Corallo nebo na pláži. Nejbližší město Villaputzu je vzdáleno 6 km, Cagliari 75 km, Olbia 235 km.

Popis

Parkování, zahrada, restaurace, bar, supermarket, bazén, snack bar na pláži, sportoviště, baby-sitter  (za příplatek). Za poplatek tenisové kurty, vodní sporty, kola, plážový servis, bazén.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat