Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Porto Corallo

Itálie, Sardinie, Villaputzu

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Villaggio Porto Corallo s bazénem
Cena za osobu od 1 795 Kč

Dostupných: 27 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

Vlastní. Na vyžádání možnost polopenze a plné penze. .

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 50 €/týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 50 €/týden + kauce 100 €.
Pobyt: příjezd možný sobota, středa, odjezd možný sobota, min. 7 nocí (27/5-16/9), příjezd možný každý den, min. 4 noci (do 27/5 a po 16/9).

Ubytování

Apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek, v B4K a C6K jsou zahrnuty v ceně), balkon, terasa nebo zahrádka. #B2: (45 m2, max. 2 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC. #B4: (45 m2, max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. #B4K: (max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/ SAT, klimatizace, pračka. #C6: (50 m2, max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (může být i patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. #C6K: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (může být i patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, pračka. #D8: (95 m2, max. 8 osob, dvoupodlažní apartmán ve vilce)/# v přízemí - ložnice se dvěma lůžky (nebo s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, SPR+WC, pračka, veranda se zahrádkou. V patře - dvě ložnice po dvou lůžkách (může být i patrové lůžko), SPR+WC.

Popis

Restaurace, pizzerie, obchody, bar na pláži. Klubová karta, kterou lze na místě zakoupit zahrnuje: bazén, miniclub, kolektivní sportovní aktivity s instruktory (aerobik, vodní aerobik), skupinové lekce a sportovní turnaje (tenis, lukostřelba, fotbal, minigolf, vodní pólo, atď.), aktivity na pláži, miniclub, večerní animace. Za poplatek: windsurf, kánoe, plachtění, vodní sporty, šlapadla, pronájem lodě, studio krásy, wellness, pronájem kol, mini-golf, exkurze.
Široká písečná s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis možno dokoupit na místě (držitelé klubové karty mají od 3. řady slevu 7=5 v termíně 27/5-16/9), část pláže volná. Parkování: v areálu.

Poloha

Prázdninové centrum složené z přízemních apartmánů (B2, B4, B4K, C6, C6K) a jednopatrových vilek (D8) leží na východní straně ostrova, severně od Costa Rei. Letovisko je obklopeno krásnou, čistou přírodou a zdejší písečné pláže jsou ukončeny malými skalnatými zálivy. Jedná se o klidnější místo vhodné pro rodinnou dovolenou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat