Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Th San Teodoro - Liscia Eldi Village

Itálie, Sardinie, San Teodoro

Hotel Th San Teodoro - Liscia Eldi Village (hlavní fotografie)
  • Hotel Th San Teodoro - Liscia Eldi Village (fotografie 2)
  • Hotel Th San Teodoro - Liscia Eldi Village (fotografie 3)
  • Hotel Th San Teodoro - Liscia Eldi Village (fotografie 4)
  • Hotel Th San Teodoro - Liscia Eldi Village (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava All inclusive, Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Liscia Eldi
Počasí
30 °C – Skoro zataženo
Pobytové zájezdy Pobyty u moře Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Hostům je k dispozici venkovní bazén (290 m², výška 0,6-3,2 m) s částí pro děti. Otevřen 9-19 h, s asistencí plavčíka v čase 9-13 a 15:30-19h.
Venkovní prostory doplňuje víceúčelové hřiště na malou kopanou, tenisové kurty (večerní osvětlení sportovišť a individuální lekce za poplatek), stolní tenis, posilovna, dětské hřiště, TH Land, amfiteátr.
O zábavu se stará tým animátorů - kolektivně - sportovní turnaje, hry, tématické párty, večerní program, kabaret, tanec ad.
Za poplatek: potápění, jízdní kola, kurzy plavání pro děti, individuální sportovní lekce.

Poloha

Hotel s animacemi a sportovním vyžitím pár minut jízdy od živého centra oblíbeného San Teodoro, ideální pro všechny věkové kategorie.
Hotelový komplex se rozprostírá v parku o rozloze 5 ha, umístěném mezi kopci a mořem, v lokalitě Punta Isuledda na severovýchodě Sardinie, cca 1200 m od centra oblíbeného turistického letoviska San Teodoro, světově proslulého nádhernou pláží La Cinta.Tato lokalita je vyhlášena nádhernými plážemi s převážně jemným bílým pískem. Cca hodinu jízdy leží mondénní letoviska Smaragdového pobřeží - Porto Cervo a Porto Rotondo. Za návštěvu stojí pláž Cala Brandichi, nazývána také "Malé Tahiti", považována za jednu z nejkrásnějších pláží Sardinie či Stagno di San Teodoro - hnízdiště růžových plameňáků. Protější ostrov Tavolara lze navštívit i v rámci lodního výletu z nedalekého Porto San Paolo (cca 20 min jízdy). Kromě San Teodoro, které nabízí veškeré turistické služby, obchody, bary, restaurace i noční vyžití, stojí za zmínku i Capo Coda Cavallo (18 km) s nádhernými přírodními zátokami Salina Bamba, Baia Salinedda a náměstíčkem Punta Est s výhledem na ostrovy Tavolara, Molara a Molarotto. Místo je vhodné pro výlety po známém Smaragdovém pobřeží, které je centrem luxusu, vyhledávaným VIP klienty z celého světa.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 30 km (cca 30 min).

Popis

Hostům je k dispozici nonstop recepce, restaurace, bar u bazénu, pizzerie, večerní piano bar, TV místnost, venkovní bazén (otevřen 9-19) pro dospělé s částí pro děti, u bazénu terasa s lehátky a slunečníky (do vyčerpání kapacity), amfiteátr pro animace a večerní program, diskotéka, úschovna zavazadel, směnárna, obchůdek na centrálním náměstí (oblečení a vybavení k moři, bižuterie, typické produkty a tradiční umělecká tvorba, suvenýry, hračky, opalovací krémy, hygienické produkty, tabák a denní tisk), služby lékaře (dle ordinačních hodin), tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, hřiště na volejbal, stolní tenis, minigolf, taneční škola, dětské hřiště, venkovní vyhrazená zóna pro psy, nehlídané venkovní parkoviště v areálu. V hotelu není výtah.
Za poplatek: minibar, pokojová služba, prádelna na žetony, fotograf, plážové osušky (+ kauce), taneční lekce, kurzy plavání pro děti, individuální lekce sportu (tenis ad.), vodní sporty na pláži Cala Ambra (kánoe), večerní osvětlení hřišť, výlety.
Hotel je uzpůsoben pro hendikepované klienty (nutno konzultovat předem).
Wi-Fi ve společných prostorách i na pokojích zdarma.
Malí psi do 10 kg na vyžádání, za poplatek. Zákaz vstupu do společných prostor, restaurace, baru, k bazénu a na pláž. Pohyb výhradně s košíkem a na vodítku.
V zahradě hotelu je dětské hřiště se skluzavkami, houpačkami a dalšími atrakcemi.
Hotelový bazén má část vyhrazenou dětem (výška od 0,6 m).
Možnost zapůjčení dětského kočárku zdarma (do vyčerpání kapacity na místě, nelze rezervovat předem, na kauci € 50).
V rámci stravy lze využít BIBERONERII a SALA PAPPE - prostory pro přípravu stravy ze základními surovinami (viz. Stravování) a RisTHó Land - obědy s animátory - info viz. Stravování.
Pro děti do 3 let lze (na vyžádání, nepovinně, € 12/noc) dětská postýlka - v ceně také ložní prádlo, přebalovací pult a vanička na pokoji, jídelní židlička v restauraci, využití místnosti pro přípravu dětské stravy se základními surovinami, dětské hřiště.
Pro děti je zajištěn bohatý animační program, uzpůsobený věku dětí (převážně v italském jazyce).
TH CREW - kolektivní program u bazénu i na pláži, hry, zábava, sporty a fitness aktivity, tanec. První večer speciální večerní program v amfiteátru. Druhý večer kolektivní tanec, hry a tématické party.
TH LAND - animace pro děti ve věku 3-11 let v čase 10-17:30 a 19-21 h, zábavní a vzdělávací aktivity přiměřené dané věkové kategorii, možnost oběda s animátory. Večerní taneční program.
TH BABY - pro děti od 3 do 6 let, TH KIDS - od 6 do 8 let, TH FUN od 8 do 11 let.
TH JUNIOR - program ve stejném časovém rozsahu jako pro menší děti, ale pro věkovou skupinu 11-14 let, více zaměřený na sport a společné aktivity s vrstevníky.
TH TEENY - od 14 do 18 let, v čase 10-18:30 za doprovodu animátorů může mládež zkusit sportovní aktivity, turnaje a celodenní zábavní a vzdělávací program.
Hotel akceptuje běžné druhy platebních karet.
Lékař - červen-září, zdarma dle časového rozpisu, 2 h dopoledne a 2 h odpoledne. V ordinaci lékaře je i pediatr (za poplatek).
300 m od resortu se nachází veřejná pláž Cala d´Ambra s panoramatickým výhledem na ostrov Tavolara, s jemným pískem, charakteristická vstupem do moře, kde se míchá písek s kamínky. V její části poskytuje hotel plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj) v ceně. Na pláži jsou sprchy.
Pěší stezkou vedoucí středomořským porostem je cca 600 m od hotelu vzdálena nádherná pláž Isuledda, kde hotel nabízí v předem dané časy k půjčení slunečníky a křesílka zdarma k dispozici do vyčerpání kapacity. Tato pláž je ideální pro děti.
V určený čas (a na rezervaci) je hostům zdarma k dispozici doprava na krásnou pláž La Cinta, kam si klienti mohou bezplatně půjčit s sebou hotelové slunečníky (a vrací je při návratu na hotel). Na vyžádání mini lednice s obědem pro ty, kdo chtějí na pláži zůstat i v době oběda (bližší info k ověření).
Plážové osušky za poplatek, na kauci.

Ubytování

Hotel disponuje 220 pokoji rozdělenými na CLASSIC (2-4 osoby) a rodinné pokoje FAMILY (2-5 osob). Každý pokoj má samostatný vchod, telefon, TV, klimatizaci, trezor, minibar (náplň za poplatek a na vyžádání), koupelnu se sprchou a fénem, patio nebo zahrádku s posezením.
Dítě do 3 let na lůžku s rodiči má ubytování zdarma (stravu hradí na místě). Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek na místě.
CLASSIC - dvou až čtyřlůžkové pokoje situované v přízemí, nebo v 1. patře. Obsazenost: min. 2, max. 4 osoby.
CLASSIC dvoulůžkový (20 m²) - ložnice s manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky.
CLASSIC třílůžkový (24 m²) - ložnice s manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky a 1 samostatným lůžkem
CLASSIC čtyřlůžkový (35 m²) - tvoří ložnice s manželským lůžkem nebo 2 lůžky a druhý pokoj s palandou.
FAMILY - (35 m²), rodinné, mezonetové pokoje pro 2-5 osob, tvořené vstupním prostorem s ložnicí s manželským lůžkem v přízemí a v otevřeném patře přístupném po schodech je 3.-5. lůžko. Pokoj má 1 koupelnu, TV v manželské ložnici a dvě úložné skříně. Obsazenost: min. 2, max. 5 osob. Typ pokoje na vyžádání a za příplatek.
Check-in: 16:00, check-out: 10:00 h. Na vyžádání a za příplatek pozdní check-out (dle dostupnosti, cena k ověření v CK).

Stravování

ALL INCLUSIVE
Jedná se o plnou penzi (snídaně sladký a slaný bufet s kávou, oběd a večeře s nabídkou místní kuchyně) obohacenou o:
DOSPĚLÍ: + nápoje k obědu a večeři (minerální voda, červené a bílé místní víno, vybrané nealko nápoje - cola, oranžáda, citronový čaj, džusy z postmixu v restauraci), nápoje v hlavním hotelovém baru od 10 do 23h: americká káva, cappuccino, vybrané nealko, minerální voda, místní víno, točené pivo, místní alkohol. Svačinky (snack) od 16 do 17h.
DĚTI: + nápoje k obědu a večeři (minerální voda a vybrané nealko), nápoje na hlavním hotelovém baru od 10 do 23h - nealko, minerální voda, chlazené dezerty na bázi zmrzliny (od 15 od 19h).
Hotelová restaurace RisTHó - prostory tvoří několik vnitřních sálů (některé klimatizované) i venkovní prostory. Na náměstíčku jsou dále stolky s židlemi pod slunečníky, s večerním LED osvětlením. Hostům je v hotelové restauraci při příjezdu přidělen stůl na celou dobu pobytu.
Kuchyně nabízí bohatý bufet s nabídkou místních specialit i mezinárodní a italské recepty. V bufetu se podávají předkrmy, 1. a 2. chody, maso, ryby, sezónní zelenina a ovoce, dezerty a typické pokrmy sardinské kuchyně.
Z restaurace je nádherný výhled na ostrov Tavolara, obzvlášť večer při západu slunce.
Pizzerie - za úhradu.
Časy jednotlivých chodů: snídaně 7:30-10 h, oběd 12:30-14 h, večeře 19:30-21:30 h.
AperiTHcafé - centrální bar u bazénu, naproti hlavnímu náměstíčku, s venkovním posezením nabízí osvěžení během dne.
BIBERONERIA - na náměstíčku před restaurací je 24h denně k dispozici pro děti do 3 let místnost, kde maminky najdou dětské mléko, sušenky a bylinné čaje. Kromě toho je také denně v čase 11:30-14 a 18:30-20:30 otevřena místnost SALA PAPPE, kde za asistence personálu lze připravit dětskou stravu - k dispozici základní potraviny - předvařené i syrové těstoviny, vařené maso a ryby, ovoce, sušenky, zeleninové protlaky, zeleninový vývar a rajčatová omáčka. Využití místností je možné v rámci poplatku za infanta (dítě do 3 let; € 12/noc).
RisTHó Land - prostor pro děti v restauraci, kde se podává denně speciální obědové dětské menu (ne ve střídací dny, tj. v den odjezdu a příjezdu). Děti zde jedí s animátory.

Program


Korsika - Bonifacio
Ačkoli politicky, patří ostrov Francii, geograficky je blíže Itálii a atmosféra kontinentální části země, je zde velmi citít. V přístavu Santa Teresa di Gallura se nalodíme na trajekt a za necelou hodinu už budeme vystupovat v přístavu, ve městě Bonifaccio. Navštívíme historické centrum s charakteristickými úzkými uličkami a místní středověkou pevnost, ze které je překrásný výhled na pobřeží Sardinie, která je v tomto místě vzdálená pouhých 12 kilometrů. Město je známé především pro svůj bujarý noční život a oceňované luxusní restaurace. Součástí výletu je také okružní platba podél pobřeží, kde budeme moci obdivovat vysoká bílá skaliska a nezpočet tajemných jeskyní, které jsou pro tuto část ostrova tolik typické. Následná plavba trajektem zpátky na Sardinii a rozvoz autobusem na hotel.
Nuraghe La Prisgiona a degustace Cantina Surrau
Nuraghe je stavba z opracovaných kamenů. Na začátku měly stavby podobu jednoduché kuželovité věže, v období rozmachu společnosti nuraghů se však stále více komplikovaly a budovaly se kolem nich kamenné chatrče nebo ohrady pro domácí zvířata. Nuraghe stál vždy na strategicky výhodných místech, odkud mohli obyvatelé kontrolovat svá území, pevninu a moře. Kdysi jich na celém ostrově bylo kolem 7 000, dnes jsou však mnohé z nich zničené. V dobrém stavu se jich zachovalo pouze pár. Jedním z nich je nuraghe La Prisgiona. Dále se vydáme po stopách tekutého bohatství ostrova a navštívíme místní vinici. Ve vinařství Surrau si prohlídneme všechny kroky výroby místního vína a čeká nás degustace 5 vybraných vín, doprovázená typickým Sardinským chlebem Carasau, olivami, bottargou (sušené rybí jikry), dále výběrem místních sýrů a salámů. Na závěr budeme moci ochutnat tradiční sardinské cukroví.
Jeep Tour po Costa Smeraldě a vnitrozemí
Jedním z nejpohodlnějších způsobů jak objevovat krásy Smaragdového pobřeží, je výlet terénními vozy, které nás zavezou po prašných cestách i do vnitrozemí, budeme moci pozorovat mýtická skaliska, korkové duby, překrásné pláže i rozlehlé vinice. Sedmihodinový výlet nás zavede na úchvatné pláže obklopené žulovými skalisky I na horu Monte Moro (nejvyšší bod Smaragdového pobřeží). Na vrchol se dostaneme cestou plnou typických vůní sardinské vegetace – cisty, rozmarýnu, mirty, planiky a dalších. Rozprostře se před námi neopakovatelný panoramatický výhled na ostrov Tavolara, Olbii, Smaragdové pobřeží, souostroví La Maddalena, hory v centrální části Sardinie a při ideálních podmínkách i na Korsiku. S trochou štěstí při své cestě narazíme i na volavky, růžové plameňáky, želvy a koroptve. Během tohoto výletu navštívíme také historickou vesnici San Pantaleo, které je vyhlášené pro své čtvrteční trhy.
Souostroví La Maddalena
Celodenní výlet na souostroví La Maddalena, které je současně národním parkem, skládající se ze sedmi hlavních ostrovů a dvaceti menších, patří dle mnohých, k tomu nejúchvatnějšímu, co na Sardinii můžete navštívit. Výlet začíná naloděním na trajekt ve městě Palau (případně možnost i z přístavu v Cannigione) a pokračuje na největší ostrov souostroví – La Maddalena. Při procházce přístavu a centra města s různými bary, restauracemi a obchůdky, narazíme na bronzovou sochu Giuseppe Garibaldiho, italského vojevůdce, sjednotitele, který několik let žil a zemřel na sesterském ostrově Caprera, který je k Maddaleně připojen mostem. Během dne navštívíme i ostatní ostrovy – Spargi, Budelli (z dálky uvidíme i světoznámou Spiaggia Rosa, tedy pláž s růžovým pískem, která je ale chráněná a vstup na ní je zakázán) či Santa Maria, které jsou vyhlášené pro své skvostné bílé pláže s jemných pískem, exotickou i středozemní vegetaci, skaliska a útesy, zejména však pro své krystalicky čisté moře, všech odstínů modři a smaragdu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat