Vyhledat zájezd

Hotel Villa Bianca Resort

Itálie, Sicílie, Tarmina Mare

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Villa Bianca
Cena za osobu od 1 210 Kč

Dostupných: 166 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

pláž jen přes pobřežní uličku. 2 lehátka a 1 slunečník na pláži za poplatek cca 8 €/osoba v termínu 1. 5.–4. 10. 86 pokojů v hlavní budově „Principe“ s recepcí a přilehlými vedlejšími budovami „Villa Bianca a Jolia“ (přístupné po schodech). Internetový koutek, WiFi v lobby zdarma, společenská místnost, TV místnost, klimatizovaná restaurace, bar. Opalovací terasa s panoramatickým výhledem. Venkovní bazén v hotelu Ipanema (cca 200 m). Možnost využití „Ipanema Beach Club“ - venkovní bazén, lehátka, slunečníky, bar a restaurace, cca 1,5 km (1. 5.–30. 9. ), vstup 8 €/os./den. dětská postýlky do 2 let na vyžádání zdarma.

Ubytování

jednolůžkové/dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): s vanou/sprchou, WC, fénem, telefonem, satelitní TV, minibarem, trezoerem, klimatizací, balkonem/terasou. Jednolůžkové/dvoulůžkové (A1A/A2A): výhled na moře. A1B, A1A: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobu. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopeneze. Snídaně formou bufetových stolů, večeř 3-chodové menu. Snídaně a večeře probíhá v hlavní budově.

Ostatní

parkování: dle dostupnosti zdarma. Domácí zvíře: malé (do 5 kg) zdarma. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. Lázeňská taxa: od 13 let cca 1,50 €/os./den.

Poloha

V krásném zálivu. Opalovací terasa s panoramatickým výhledem. klidná, místní centrum cca 1 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat