Vyhledat zájezd

Caesar Palace

Itálie, Sicílie

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Caesar Palace
Počasí
13 °C - Jasno

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 220 pokojích různých kategorií, k jejichž standardnímu vybavení patří vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizace, satelitní televize, telefon, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Nabízené pokoje nemají balkon. Nacenění pokoje s balkonem na vyžádání.

Poloha

Hotel Caesar Palace se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Sicílie cca 1 km od centra města. V dobré dostupnosti se nachází taktéž města Taormina, Castelmola, Castiglione di Sicilia e Randazzo. Jedná se o hotel v kategorii 4*. Hotel je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně, polopenze nebo all Inclusive.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha - Sicílie, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Sicílie, let na trase do Prahy

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazén, 3 restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, 2 bary, několik konferenčních místností různých rozměrů, parkoviště, garáž. Písečná pláž se nachází cca 1 km od hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, venkovní bazén, v okolí hotelu se nachází bezpočet restaurací, barů a obchůdků.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sicílie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat