Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Alkantara - apartmány Mono

Itálie, Sicílie, Giardini Naxos

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 15 990 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Prázdninový komplex Alkantara splňuje všechna očekávání těch, kteří si přejí strávit dovolenou poblíž Taorminy & nejkrásnějšího města Sicílie. Leží totiž pouhých 8 km od jejího centra, kam pravidelně jezdí místní linková doprava (zastávka se nachází 700 m od recepce) a 1,5 km od centra proslulého turistického městečka Giardini Naxos se světoznámými vykopávkami. Nově vybavené apartmány jsou umístěny v moderních budovách obklopených středomořskou vegetací. Při odpočinku u bazénu se vám naskýtají nezapomenutelné pohledy nejen na Taorminu umístěnou na hoře Tauro, ale i na dýmající Etnu.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha - Sicílie, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Sicílie, let na trase do Prahy

Popis

K vybavení komplexu patří recepce, restaurace, bar, bazén se slunečníky a lehátky, ze kterého je panoramatický výhled na Etnu, hala s televizí. Písčitá pláž se nachází cca 750 metrů od ubytování.

Sport a zábava

K dispozici jsou tenisové kurty, využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Ubytování

Apartmány mají klimatizaci (zdarma), telefon, kuchyňský kout, koupelnu a balkon nebo společnou verandu se zahradním nábytkem. Apartmán pro 2 osoby (mono): Obývací pokoj s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat