Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Alkantara

Itálie, Sicílie, Giardini Naxos

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 840 Kč

Dostupných: 201 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Vlastní nebo za příplatek je možno objednat snídani (formou bufetu) nebo večeře (výběr z menu). Děti do 6 let mají stravování zdarma, děti 6-12 let se slevou.

Ubytování

Příjemně zařízené apartmány jsou umístěny v moderních budovách obklopených středomořskou vegetací. Bazén se slunečníky a lehátky, ze kterého je panoramatický výhled na Etnu, restaurace, bar, TV místnost, recepce, 2 tenisové kurty, dětský koutek, Wi-Fi zdarma a parkoviště. V červenci a srpnu je pro klienty připraven zábavný program. Na pláž jezdí zdarma plážový autobus.Všechny partmány jsou moderně zařízeny a vybaveny klimatizací, SAT-TV, telefonem, Wi-Fi, trezorem, balkonem nebo terasou.Studia pro 2 osoby (ST2) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, příslušenství. Apartmány pro 2–5 osob (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, ložnice s manželskou postelí, příslušenství. Možnost 5. lůžka zdarma.Apartmány pro 4–6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, 2 ložnice s manželskými lůžky, příslušenství.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, ložnice s manželskou postelí, příslušenství. Možnost 5. lůžka zdarma. Je vybaven klimatizací, SAT-TV, telefonem, Wi-Fi, trezorem, balkonem nebo terasou.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, 2 ložnice s manželskými lůžky, příslušenství. Je vybaven klimatizací, SAT-TV, telefonem, Wi-Fi, trezorem, balkonem nebo terasou.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, příslušenství. Je vybaveno klimatizací, SAT-TV, telefonem, Wi-Fi, trezorem, balkonem nebo terasou.

Poloha

750 m od písečné pláže 300 m od letoviska Giardini Naxos - Recanati 800 m od obchodů a restaurací 35 km od letiště.
Zcela ideálně umístěný prázdninový komplex splňuje všechna očekávání těch, kteří si přejí strávit dovolenou poblíž Taorminy, leží pouhých 8 km od jejího centra, kam pravidelně jezdí linková doprava a 1,5 km od proslulého turistického městečka Giardini Naxos. Písečná pláž se nachází 750 m od villaggia. Při odpočinku u bazénu se Vám naskýtají nezapomenutelné výhledy na dýmající Etnu a horu Tauro, kde se nachízí Taormina.

Ostatní

Villaggio je ideální pro rodiny s dětmi tak i pro klienty, kteří preferují klid a překrásné výhledy na krajinu.
Moderní villaggio bazén klimatizace Wi-Fi.
Http://www.villaggioalkantara.com.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat