Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Kennedy

Itálie, Sicílie, Giardini Naxos

Ubytování Hotel
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 18 790 Kč

Dostupných: 258 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel se 70 pokoji se nachází přímo na dlouhé pobřežní promenádě v centru městečka Sant &Alessio Siculo a 12 km od Taorminy. Hotelová pláž s hrubým pískem a oblázky leží 400 m od hotelu. Přímo u hotelu najdete mnoho typických obchůdků, sicilských restaurací a barů.

Popis

Krytý bazén, restaurace, bar, TV sál a privátní hotelová pláž, kde je pro každý pokoj připraven 1 slunečník a 2 lehátka. Příležitostně jsou v hotelu pořádány typické sicilské večery s hudbou. Pláž vzdálená od hotelu cca 400 m.

Ubytování

HOTELOVÉ POKOJE mají vlastní příslušenství, telefon, klimatizaci, televizi se satelitním vysíláním a balkon převážně s výhledem na moře nebo na městečko. Možnost přistýlky.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Kromě vybavení hotelu můžete využít široké nabídky vodních sportů nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha - Sicílie, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Sicílie, let na trase do Prahy

Ostatní

Plná penze lze zakoupit pouze v období červenec - srpen.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat