Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Village Naxos Beach Resort

Itálie, Sicílie, Giardini Naxos

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Možnost deště
23 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 674 Kč

Dostupných: 487 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

4 bazény, z nichž 1 olympijský a 2 pro děti, se slunečníky a lehátky, 4 bary a 5 restaurací, fitness centrum s trenérem, 2 tenisové kurty, minifotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis,diskotéka, kurzy aerobiku, jógy, tance, tenisu, lukostřelby, jízd na kánoích a windsurfingu, baby club pro děti do 4 let, miniclub pro děti od 4 do 12 let, junior club a restaurace pro děti, animační program v italském a anglickém jazyce, obchody, kadeřník, Beauty center, potápěčské centrum ,Wi-Fi zdarma (ve společenských prostorách a v pokojích umístěných v centrální části hotelu), kulečník, video hry, kancelář zajišťující transfery, výlety, pronájem aut a motorek, odvoz  do centra Taorminy, v okolí se naskýtá možnost potápění, vodního lyžování, létání deltaplánem, jízd na koních a využití golfového hřiště (25 km).

Poloha

Proslulý a velice kvalitní prázdninový komplex situovaný v jedné z nejkrásnějších přímořských lokalit východní části Sicílie - Giardini Naxos, pouhých 7 km od nejnavštěvovanějšího historického městečka - Taorminy. Středisko je umístěno v nádherném 14ha parku s krásnými subtropickými porosty, přímo u moře a pláže s hrubým pískem a oblázky, odkud je úchvatný výhled na Etnu.

Ubytování

Čtyřpodlažní centrální hotelová budova se skládá ze 170 pokojů a 19 suites Deluxe. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, klimatizaci, Wi-Fi zdarma, telefon, TV sat, trezor, fén, minibar (doplnění nápojů na vyžádání) a balkon s bočním výhledem na moře a se zahradním nábytkem (přímý výhled za příplatek, viz ceník). Pokoje jsou dvoulůžkové s možností 3. lůžka pro děti 3-12 let nebo postýlky.VILKY NAXOS BEACH - celkem 453 hotelových pokojů se nachází ve dvoupodlažních vilkách v krásném subtropickém parku (v přízemí nebo v 1. patře). Pokoje Standard: Mají vlastní příslušenství, klimatizaci, telefon, TV sat, trezor, fén, minibar (doplnění nápojů na vyžádání) a balkon nebo verandu se zahradním nábytkem. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností 3. lůžka nebo rozkládacího křesla pro děti 3-12 let anebo postýlky.Pokoje Family: Mají stejné vybavení jako pokoje Standard, ložnici (s klimatizací) a dvoulůžkový pokoj pro děti 3-12 let (se stropním ventilátorem). Nacházejí se v 1. patře (nutná obsazenost 4 osobami staršími 3 let). Možnost postýlky.Pokoje Blue Naxos: mají navíc ohřívač vody, župan, plážovou osušku a rezervovaná místa v restauraci přímo u moře.

Stravování

V hotelovém komplexu se nachází 5 restaurací, z nichž 1 pro děti do 4 let. Sicilské a mezinárodní speciality jsou servírovány v restauraci Oasys formou bohatých švédských stolů včetně širokého výběru dezertů, ovoce, vína a min. vody. Provoz restaurací je závislý na sezoně.ALL INCLUSIVE- umožňuje konzumaci alkoholických i nealko studených a teplých národních nápojů, zmrzlin a ledových tříští v barech od 10 hodin do půlnoci a od 12 hodin konzumaci salátů, toustů, ovocných salátů a jiných snacks. Zahrnuje také plnou penzi, nápoje v restauracích a plážový servis (od 3. řady) včetně plážových osušek. Vybrané nápoje v pianobaru a v restauracích „alla carte” se platí extra. Příplatek All inclusive viz ceník.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat