Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sicílie pro seniory 55+ (Hotel 4*)

Itálie, Sicílie, Giardini Naxos

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Jasno
12 °C - Jasno

Program

1. den: Odlet z Prahy na Sicílii - přímé lety, transfery do hotelu, ubytování, večeře, nocleh. 2. - 7. den: Snídaně, individuální volno s možností odpočinku nebo účast na některém z fakultativních výletů, večeře a nocleh v hotelu. Termín polodenního výletu v rámci zájezdu bude upřesněn na místě delegátem. 8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Poloha

Popis typového hotelu: Sporting Baia 4* se nachází u zálivu Giardini Naxos nedaleko Taorminy. Vzdálenost od letiště je 65km a centrum letoviska s obchody je vzdáleno pouhých 100m. V hotelu se nachází sluneční terasa, odkud je krásný výhled na sopku Etnu. V hotelu můžete relaxovat v salonu krásy, fitness centru, sauně, u vnitřního bazénu nebo přímo na pláži u hotelu.

Popis

Recepce, restaurace, bar, fitness centrum (za poplatek), vnitřní bazén a spa centrum (za poplatek), hotel má soukromou pláž, která je dostupná přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky za poplatek, WI-FI za poplatek. Pláž s hrubozrnným pískem se nachází přímo u hotelu přes cestu. Plážový servis, tj. vstup na pláž, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, televizí, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek).

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně bufetovou formou. Večeře servírované výběrem z menu, salátový bufet.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sicílie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat