Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Baia Di Tindari

Itálie, Sicílie, Furnari - Saiatine

Hotel Baia Di Tindari (hlavní fotografie)
  • Hotel Baia Di Tindari (fotografie 2)
  • Hotel Baia Di Tindari (fotografie 3)
  • Hotel Baia Di Tindari (fotografie 4)
  • Hotel Baia Di Tindari (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel VOI Baia di Tindari Resort
Hotel VOI Baia di Tindari Resort - klub Firáček
Hotel Voi Baia Di Tindari Resort
Hotelový komplex VOI Baia di Tindari Resort
Počasí
9 °C – Jasno
Dovolená s dětmi Pobytové zájezdy Pobyty u moře

Poloha

Cca 150 m od písčité pláže (mezi hotelem a pláží pás pinií a eukalyptů, při vstupu do vody drobné oblázky), cca 10 km od archeologicky zajímavých míst v Tindari, cca 170 km od letiště Catania.

Popis

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace (vyhrazená místa), lounge bar s venkovním posezením, 3 bazény (z toho 2 pro děti a 1 pro dospělé), slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu (zdarma, do vyčerpání kapacity), dětské hřiště, konferenční místnost, minimarket, wellness centrum, posilovna, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště.
Pro děti: Dětské bazény, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka (na vyžádání předem zdarma).
Internet: WiFi v celém areálu i na pokojích zdarma.

Ubytování

Moderně zařízené pokoje s koupelnou/WC, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT/TV, miniledničkou (naplnění minibaru za poplatek), balkonem/terasou. Rodinné pokoje za příplatek.

Stravování

All inclusive.
All inclusive: Plná penze formou bufetu vč. nápojů (místní rozlévané nealkoholické nápoje), víno - k dispozici pouze v hlavní restauraci, nikoli v barech; 10.00-24.00 hod. rozlévané lokální nealkoholické nápoje (voda, limonády, čaj, káva - vybrané druhy) a místní alkoholické nápoje/likéry v místech a časech určených hotelem (hlavní bar v lobby/u bazénu, plážový bar); animační, sportovní a zábavní programy v hlavní sezoně (v italštině).

Ostatní

Moderní vyhledávaný resort s velmi dobrými službami u krásné písčité pláže s výhledem na Liparské ostrovy. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Povinné příplatky: Místní pobytová taxa splatná v místě v zahraniční měně - ve výši cca 1 EUR/osoba/den v období 01.01.-15.06.2020 a 16.09.-31.12.2020 a 2 EUR/osoba/den v období 15.06.-16.09.2020. Hradí se v hotovosti přímo na hotelové recepci.
Poznámka: Pro klienty s omezenou mobilitou hotel umožňuje pohyb na vozíčku, přístup do bazénu přes spouštěcí sedátko, na pláži možná asistence hotelového personálu, některé pokoje uzpůsobené - nutné vyžádat předem; možnost bezlepkové stravy - nutno nahlásit předem.
Služby za poplatek: Plážové osušky (záloha cca 20 EUR, výměna za poplatek 2 EUR), vstup do wellness centra pro osoby od 14 let (sauna, turecká lázeň, vnitřní bazén s vířivkou, masáže a relaxační a zkrášlující procedury), osvětlení tenisových kurtů, lekce tenisu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sicílie nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat