Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Olimpo, La Terrazze, Antares

Itálie, Sicílie, Letojanni

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 10 890 Kč

Dostupných: 337 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Terasovitý komplex tří hotelů má fantastický panoramatický výhled na záliv Taormina a městečko Letojanni. Vzdálenost od letiště je cca 55 km. Hotel Olimpo tvoří nejvyšší část hotelového komplexu, hotel Le Terrazze je umístěn v prostřední části a v nejnižší části je hotel Antares. Hotelový komplex je vzdálen cca 300 m od písčité pláže.

Popis

Písčitá pláž, místy s oblázky, je přístupná lanovkou z částí Olimpo a Le Terrazze do části Antares. Z hotelu Antares výtahem na parkoviště a poté cca 300 m. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA (jeden slunečník a dvě plážová křesílka na pokoj).Dvě vstupní haly s recepcí (hotel Olimpo a Antares), restaurace, bary u bazénů, dva venkovní bazény (hotel Olimpo a Antares), animační programy pro děti i dospělé, kavárna. Všechny tři hotely jsou propojeny lanovkou.
Za poplatek: wellness centrum (vnitřní bazén, vířivka, masáže, kosmetika, finská a římská sauna, turecké lázně), internetový koutek, hlídání dětí.

Ubytování

Prostorné pokoje s balkonem nebo terasou (Antares pouze s oknem), s výhledem na moře za příplatek (Antares má pouze pokoje s balkonem a bočním výhledem na moře) a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou centrálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem, trezorem (zdarma), varnou konvicí. Možnost až dvou přistýlek na vyžádání, u části Antares pouze jedné přistýlky.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují – snídani, oběd a večeři formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje a zmrzlinu u bazénu od 10:00 do 18:00 h, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 18:00 do 24:00 h v hotelových barech v závislosti na jejich otvírací době. Uvedené časy jsou orientační.

Ostatní

Kaskádovitě vystavěný luxusní hotelový komplex, propojený lanovkou, s nádherným panoramatickým výhledem na záliv Taormina. Ideální pro náročnější klienty, kteří upřednostňují služby all inclusive.
gps: 37.87846526758782, 15.300623774528503

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat