Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Le Palme

Itálie, Sicílie, Letojanni

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Možnost deště
23 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 9 590 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

50 m od písečné pláže nedaleko obchodů a resturací 6 km od historického centra Taorminy 45 km od letiště.
Rodinný hotel se nachází přímo v centru oblíbeného letoviska Letojanni pouhých 50 m od krásné pláže s hrubým pískem. Poblíž hotelu je mnoho zajímavých obchůdků s místními specialitami, barů a restaurací. Taormina je vzdálena cca 6 km, kam jezdí pravidelná autobusová linka.

Popis

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, restaurací, barem, zahrádkou s terasou, malým bazénem s výřivkou na střeše hotelu, Wi-Fi ve společních prostorách zdarma, centrální klimatizace. V hotelu je k dispozice celkem 50 pokojů.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenstvím, klimatizace (v určených hodinách), fén, SAT-TV, telefonem, trezorem a balkonem.V hotelu jsou k dispozici 3 druhy pokojů Standard - s balkonem a výhledem na hory, Standard výhled do zahrady - v 1. až 3. patře, Standard s výhledem na moře - 4. a 5. patro.
2-lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek a příslušenstvím. Je vybaven klimatizací (v určených hodinách), fénem, SAT-TV, telefonem, trezorem a balkonem.
2-lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek a příslušenstvím. Je vybaven klimatizací (v určených hodinách), fénem, SAT-TV, telefonem, trezorem a balkonem. Nachází se v 1. až 3. patře hotelu.
2-lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek a příslušenstvím. Je vybaven klimatizací (v určených hodinách), fénem, SAT-TV, telefonem, trezorem a balkonem. Nachází se ve 4. a 5. patře hotelu.

Stravování

Snídaně - formou bufetu, možno doplatit servírované večeře s výběrem z menu.

Ostatní

Příjemný hotílek v centru letoviska s rodinnou atmosférou. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Rodinný hotel malý bazén klimatizace Wi-Fi .
Http://www.hoteldellepalme.com.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat