Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Le Terrazze

Itálie, Sicílie, Letojanni

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 990 Kč

Dostupných: 11 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Moderní hotel Olimpo & Le Terrazze tvoří horní část komplexu Antares, který je v dolní části. Všechny hotely jsou propojeny výtahem. Poloha komplexu umožňuje krásný výhled na okolí. Komplex je určen pro rodinnou dovolenou.

Popis

Recepce, restaurace, bar, bazén, denní a večerní zábavní programy, 1x týdně sicilský folklórní večer, miniclub. S programem ALL INCLUSIVE možno využívat služby hotelu Olimpo - wellness centrum (whirlpool, sauna, masáže, fitness).
Písečná, soukromá i veřejná, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: u hotelu, zdarma (do vyčerpání míst).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizace, balkon, některé pokoje s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně i večeře formou švédských stolů. Program ALL INCLUSIVE (za příplatek) zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou švédských stolů, víno, pivo, nealkoholické nápoje, teplé nápoje a zmrzlina u baru u bazénu 10:00-18:00, místní alkoholické nápoje 18:00-24:00 hod. u baru..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat