Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel San Pietro

Itálie, Sicílie, Letojanni

Ubytování Hotel
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 910 Kč

Dostupných: 970 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel San Pietro je příjemný hotel kategorie 3*. Velkou výhodou tohoto hotelu je poloha přímo u pláže. Hotel doporučujeme střední skupině klientů.

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hal s recepcí. Trezor na recepci, restaurace, klimatizace , možnost výměny měny a bar. Hotel sice nemá bazén, domníváme se však, že to není na škodu, protože leží přímo u krásné pláže. Hotel leží přímo u písečné pláže.

Sport a zábava

Využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí.

Ubytování

K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, mini lednička, satelitní televize, telefon, klimatizace, některé pokoje také mají výhled na moře a balkon. Nabídku ubytování v pokojích s výhledem na moře Vám rádi zpracujeme na požádání.

Stravování

Tento zájezd nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha - Sicílie, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Sicílie, let na trase do Prahy

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat