Vyhledat zájezd

Rezidence Portorosa

Itálie, Sicílie, Tonnarella

Strava Bez stravy, Ultra all inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotelový komplex Portorosa
Residence Portorosa
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 495 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Jedná se o řadové dvoupodlažní vilky různě rozmístěné po parku. Přízemní apartmány mají zahrádku s verandou, v patře jsou velké terasy. Každý apartmán má svůj vlastní vchod, zahradní nábytek, kuchyňský kout a příslušenství. Některé apartmány typu BILO a TRILO mají také klimatizaci/topení (na vyžádání, za poplatek).
MONO 3.
Obsazenost 2-3 osoby: obývací pokoj s manželským lůžkem a samostatným lůžkem.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem. Možnost 5. lůžka (za poplatek).
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osob: obývací pokoj s manželskou rozkládací pohovkou, 2 dvoulůžkové ložnice. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Taormina (na seznamu UNESCO): řadí se mezi nejkrásnější města celé Itálie. Rozkládá se na vysokém útesu nad Jónským mořem, nejvýznamnější památkou je určitě slavné řecko-římské divadlo, z jehož řad se nabízí ty nejromantičtější pohledy na dominantu Sicílie - sopku Etnu. Syrakusy (na seznamu UNESCO): typické bílé budovy, středověká i barokní architektura, významné přímořské lázně, kdysi jedna z nejdůležitějších provincií Velkého Řecka, dnes město umění a velkého archeologického významu, důležité středisko cestovního ruchu. Eolské ostrovy (na seznamu UNESCO): vulkanické horniny, divoké pobřežní scenérie, Liparské ostrovy.
Info: Check-in: 17.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Poloha

Oblíbený turistický komplex se nachází v romantickém a moderně postaveném jachtařském komplexu Portorosa (Růžový přístav) s unikátním výhledem na Liparské ostrovy, které jsou odtud téměř na dosah ruky. Celý komplex je obklopen hustými exotickými porosty palem, oleandrů, pinií, fíkusů a je protknut moderně vytvořenými kanály s luxusními jachtami, které vás zavedou do obchodního centra anebo na krásnou písčitou pláž omývanou azurově zbarveným mořem. Proslulý komplex Portorosa, který se stal malým uzavřeným turistickým městečkem, leží poblíž jezer Marinello mezi městy Milazzo a Tindari. Svým hostům, zejména v letní sezoně, nabízí mnoho služeb a zábavy. Portorosa má ideální polohu, neboť je výchozím výletním bodem do mnoha krásných míst Sicílie.
Od moře: Asi 100-800.
Od centra: Asi 700.

Popis

V Portorosa je hostům k dispozici velký bazén (za poplatek - cca 7 EUR/os./den), veřejná a soukromá pláž, obchodní centrum s různými obchody, restauracemi, bary atd. Za poplatek je možný výlet na Liparské ostrovy přímo z místní pláže, pronájem kol, lodí, motorových člunů a vodních plavidel.
Písečná: asi 100-800 m od ubytování, soukromá i veřejná, písčitá. Plážový servis za poplatek (cca 10 EUR/set/den).

Sport a zábava

Pronájem kol, lodí, motorových člunů a vodních plavidel.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat