Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Portorosa

Itálie, Sicílie, Tonnarella

Strava Bez stravy, Ultra all inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Portorosa
Hotelový komplex Portorosa
Rezidence Portorosa
Počasí
25 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 495 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ostatní


Výlety: Liparské ostrovy přímo z místní pláže.
Popis letoviska: Přístav Portorosa, nebo-li Růžový přístav, je jméno velké prázdninové vesničky, rozkládající se mezi Tindari a Capo Milazzo v okrese Messina. Tohle moderní, sympatické přímořské letovisko s uměle vytvořenými kanály je jedním z největších turistických přístavů na Sicílii. Má výhodnou polohu, protože leží přímo proti Liparským ostrovům, kam z nedalekého přístavu Milazzo pravidelně odplouvají lodě. Přístav je obklopen krásnou zelení a písčitou pláží.

Poloha

Nachází se v romantickém a moderně postaveném jachtařském přístavu Portorosa (Růžový přístav) s unikátním výhledem na Liparské ostrovy, které jsou odtud téměř na dosah ruky. Proslulý komplex Portorosa, který se stal malým uzavřeným turistickým městečkem, leží poblíž jezer Marinello mezi městy Milazzo a Tindari. Svým hostům zejménav letní sezóně nabízí mnoho služeb a zábavy.

Popis

Oblíbená rezidence složená z malebných řadových vilek se zahrádkamia terasami ke slunění. Celý komplex je obklopen hustými exotickými porosty palem, oleandrů, pinií, fíkusů a je protknut moderně vytvořenými kanály, které vás zavedou do obchodního centra s různými obchůdky, restauracemi, bary a jinými službami a nebo na krásnou písčitou pláž. Rezidence má bazén.
Komplex leží přímo u krásné písčité pláže, volně přístupné i soukromé, od kterých jsou jednotlivé vilky vzdálené 100 - 800 m.

Sport a zábava

Půjčovna kol, lodí, motorových člunů, vodních plavidel a tenisové kurty (2 km), bazén (za poplatek), v areálu jsou restaurace, bary a obchůdky.

Ubytování

Ubytování v řadových dvoupodlažních vilkách rozmístěných v zahradě. Přízemní apartmány mají zahrádku s verandou a v 1. patrech jsou terasy. Vilka typu MONO pro 2 – 3 osoby: obývací pokoj s dvoulůžkem a samostatným lůžkem. Vilka typu BILO pro 2 – 4 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a ložnice. Vilka typu TRILO pro 4 – 7 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice (možnost 7. lůžka za příplatek). Každý apartmán má svůj vlastní vchod, zahradní nábytek, kuchyňský kout a příslušenství. Některé apartmány typu BILO a TRILO mají také klimatizaci / topení (příplatek).

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat