Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Baia Azzurra

Itálie, Sicílie, Taormina

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Skoro zataženo
14 °C - Skoro zataženo

Popis

Recepce, hotelová restaurace s barem a terasou s romantickým výhledem na zátoku Baia Di Taormina, parkoviště - za poplatek, výtah, Wi-fi na recepci zdarma. V zátoce cca 150 m s hrubým pískem,oblázky a skalnatými útesy, kde je možnost pronajmutí slunečníku a lehátka.

Ubytování

Hotel má k dispozici celkem 150 pokojů nově a moderně zařízených s klimatizací zdarma, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, TV SAT a trezorem. Standardní pokoje jsou bez balkonu, pokoje comfort s postranním výhledem na moře, převážně s balkonem. Pokoje delux mají balkon a výhled na moře.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně (večeře).

Poloha

Tento nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u lanovky vedoucí do historického centra Taorminy 150 m od krásné zátoky s hrubým pískem a skalnatými útesy. Letiště v Catanii se nachází cca 40 km.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha - Sicílie, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Sicílie, let na trase do Prahy

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sicílie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat