Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel La Page

Itálie, Sicílie, Taormina

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Déšť
8 °C - Déšť

Poloha

La Page *****, Sicílie - Taormina: La Plage Resort se nachází přímo u přírodní rezervace Isola Bella. Resort svou polohou poskytuje úchvatný výhled na záliv Jónského moře. Do historického centra Taorminy jezdí lanovka, k níž od hotelu dojdete pěšky za 10 minut.

Popis

La Page *****, Sicílie - Taormina: Resort v moderním stylu disponuje recepcí s rozšířenými službami, úschovnou zavazadel, směnárnou, prádelnou, barem, WiFi připojením, Exclusive Beach Club a lázeňské Spa centrum.Lehátka a slunečníky včetně plážového servisu najdete na soukromé pláži.

Sport a zábava

La Page *****, Sicílie - Taormina: Zkušení animátoři se postarají o volnočasové aktivity. Dále je možné využít plážový altán k masážím pod širým nebem s oleji a esencemi, hotelové spa nabízí Expure turecké lázně, jacuzzi a masáže.

Ubytování

La Page *****, Sicílie - Taormina: La Plage Resort nabízí 61 pokojů rozdělených mezi bungalovy a apartmány. Každý pokoj s manželskou postelí je vybaven sprchou v koupelně, klimatizací, trezorem, internetovým připojením, minibarem, telefonem, plazmovou TV se satelitem, iPod příslušenství, pokojová služba.Za příplatek bungalov Sea Side, Suites a Deluxe Suites.

Stravování

La Page *****, Sicílie - Taormina: Snídaně, polopenze za příplatek. Restaurace Fusion se zaměřuje na tradiční sicilskou kuchyni z místních surovin.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sicílie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat