Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mazzaro Sea Palace

Itálie, Sicílie, Taormina

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 40 771 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Luxusní a elegantní hotel vhodný i pro náročnější klientelu se nachází cca 55 km od letiště. Hotel má soukromou písčitooblázkovou pláž ohraničenou útesy přímo u hotelu a leží cca 250 m od lanovky, která vede přímo do historického centra perly Sicílie – Taorminy. Hotel a některé pokoje jsou bezbariérové.

Popis

Nádherná soukromá hotelová písčitooblázková pláž ohraničená útesy přímo u hotelu, SLUNEČNÍK A LEHÁTKA ZDARMA (jeden slunečník a dvě lehátka ke každému pokoji).Vstupní hala s recepcí, pokojový servis, restaurace s venkovní i vnitřní částí s nádherným výhledem na záliv, bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky.
Zdarma: Wi-Fi (v lobby), lehátka a slunečníky u bazénu.
Za poplatek: čistírna, fitness, masáže, půjčovna aut. V sousedním hotelu Atlantis Bay je k dispozici SPA centrum (hydromasáže, masáže horkými kameny, čokoládové zábaly).

Ubytování

Nově zrenovované pokoje s balkonem, výhledem na moře a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, DVD, Wi-Fi zdarma, telefonem a minibarem. Na vyžádání junior pokoje a suite pokoje s privátním bazénem. Možnost jedné přistýlky. Jednolůžkový pokoj pouze na vyžádání.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu. Možnost dokoupení večeří a la carte v hotelové restauraci.

Ostatní

Elegantní hotel, vhodný pro nejnáročnější klienty a leží přímo u soukromé písčitooblázkové pláže. Ta je díky průzračnému moři a útesům, jenž ji obklopují, kouzelným a romantickým místem. Potěší Vás jistě i blízkost historického centra úchvatného městečka Taormina.
gps: 37.856425,15.300513

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat