Vyhledat zájezd

Residence Serrada

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Folgaria / Lavarone

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-2 °C - Sněžení
-2 °C - Sněžení

Stravování

Bez stravy.

 

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Popis

Mezi vybavení residence patří výtah, společenská místnost s TV, dětské hřiště a herna, sauna (nutná rezervace), WiFi v lobby, úschovna lyží a parkoviště (omezená kapacita). Zastávka autobusu se nachází naproti residence.

Poloha

Residence Serrada*** se nachází v centru vesničky Serrada di Folgaria a jen 4 km od Folgarie. Residence je ideální pro rodiny s dětmi. Pouhých 200 m od ubyotování najdete sedačkovou lanovku Serrada-Dosso Martinella, která je napojena na lyžařské středisko Folgaria.

Ubytování

Apartmán Bilo - 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovou, vlastní sociální zařízení, topení, SAT/TV, minibar a trezor.
Check in je možný od 17.00, check out se musí provést do 9.30. Domácí zvířata jsou povolena za poplatek. Stravování vlastní. 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat