Vyhledat zájezd

Residence Albare

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Marilleva / Folgarida

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 650 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Oblíbená residence Albare je situovaná přímo u sjezdovek v Marilleva 1400 v oblasti Val di Sole, s napojením na skiareály Folgarida/Marilleva (cca 50 km sjezdovek), Daolasa a Madonna di Campiglio/Pinzolo (cca 86 km sjezdovek). Vynikající poloha přímo na svahu umožňuje vydat se na sjezdovku na lyžích a auto může zůstat zaparkované celý týden na svém místě. V areálu hosté najdou také lyžárnu, internet point (Wi-Fi zdarma), obchody a dvě restaurace. Pro hosty má residence připravenou zvýhodněnou klubovou kartu (za poplatek EUR 35/osoba/týden, děti do 3 let zdarma), která umožňuje využívat služby Hotelu Solaria (návštěva diskotéky, bazénu či miniklubu s animací) a čerpat slevy v restauraci, případně lze zakoupit pouze bazén za poplatek 5 €/osoba/vstup. Apartmány mají TV, telefon a vyhrazené parkovací místo. Všechny mají ložnici oddělenou od obývací části pouze nábytkovou stěnou nebo zašupovacími dveřmi. Při příjezdu se platí povinny paušální poplatek - 70 €/apartmán, který zahrnuje závěrečný úklid, ručníky a povlečení (úklid kuchyňského koutu včetně nádobí ale vždy zůstává povinností klienta, v opačném případě bude naúčtován příplatek ve výši 80 €). Na vyžádání je možno objednat pobyt od neděle do neděle. V tomto středisku byla zavedena pobytová taxa - pro Residenci Albare výši 1,2 €/osoba/den, platí se na místě.

Popis

Bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, fitness, sauna, TV, lyžárna, topení.

Ubytování

Typ B5 bilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se třemi lůžky (někde může být patrová postel) a soc. zařízení
Typ B6 bilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice (může být patrová postel), přistýlka pro 6. osobu v obývacím pokoji nebo ložnici a soc. zařízení.
Typ B4 bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice (může být patrová postel) a soc. zařízení.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat