Vyhledat zájezd

Hotel Solaria

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Marilleva / Folgarida

Ubytování Hotel
Počasí
-1 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 897 Kč

Dostupných: 135 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Stravování je podáváno formou plné penze – bufetová snídaně, oběd i večeře. K večeři je podáváno ½ l vody a ¼ l domácího vína.

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, výtah, 3 bary, restaurace, WiFi připojení (za poplatek 5€/2 hod.), společenská místnost s TV, herna, prodejna suvenýrů, mini market, soukromý disco club, lyžárna a parkoviště (omezená kapacita). Za poplatek je hostům k dispozici wellness centrum s vyhřívaným bazénem, vířivkami, posilovnou, soláriem a saunou. Hosté si mohou zahrát stolní tenis a biliard.

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Hotel Solaria má strategickou polohu, protože je umístěn přímo u sjezdovky. Středisko Folgarida-Marilleva leží na severním svahu Val di Sole neboli Slunečného údolí a panorama tohoto střediska vytváří Brenské Dolomity. Návštěvníci si zde mohou užít 57 km sjezdovek nejrůznějších náročností. Vyvážený poměr obtížnosti je ideální pro všechny od malých dětí a začátečníky až po lyžařské experty, která zejména potěší krátký černý padák Little Grizzly z vrcholu Monte Vigo. Ubytovací rezorty Marilleva 1400 a Folgarida 1300 jsou umístěny uprostřed svahu, z něhož vyráží kabinové a dále sedačkové lanovky na Monte Vigo a Monte Spolverino. Pokud Vám bude 57 km sjezdovek málo, nemusíte se obávat, středisko Marilleva je provázané s Madonnou di Campiglio a také se střediskem Pinzolo (pouze se skipasem SkiArea). Snowboardisty zajisté potěší vybudovaný snowpark s halfpipe, který mohou navštívit nad Marillevou 1400. Jestliže budete mít dostatek sil po náročném dni plném parádního lyžování, můžete zajít do Folgaridy na venkovní kluziště nebo se můžete zastavit do Marillevy zahrát si tenis na krytách tenisových kurtech.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, SAT/TV, minibarem a trezorem. Check in je v hotelu možný od 16.00, check out je nutno provést do 10.00. Domácí zvířata nejsou povolena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat