Vyhledat zájezd

Hotel Solaria

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Marilleva / Folgarida

Ubytování Hotel
Počasí
-4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 897 Kč

Dostupných: 135 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Vyhledávaný hotel Solaria ležící přímo pod sjezdovkami Marilleva 1400 (lokalita Mezzana) umožňuje aktivně strávenou dovolenou pro dospělé i děti. Nabízí prostornou recepci, restauraci i a´la carte, tři bary, společenskou a TV místnost, Wi-Fi (poplatek 5 €/2 hod.), lyžárnu, parkoviště a nechybí ani disco, obchod se suvenýry a minimarket, pro děti pak dětské hřiště, herna a mini club. Doporučujeme návštěvu hotelového wellness centra - krytý vyhřívaný bazén zdarma, za poplatek - sauna, salón krásy, masáže, vířivka a solárium. Hotel má sice na oficiální 4* kategorii starší vybavení, ale to vynahradí výborná poloha ihned u lanovky. Stravování: plná penze formou bufetu - snídaně, obědy a večeře. K obědu i večeři je podáváno také 1/2 l vody a 1/4 l vína, pro děti lze vyžádat speciální dětské menu. Slevy na 3. a 4.lůžko: děti do 7 let zdarma, do 15 let sleva 50%, ostatní sleva 20%.

Popis

Vnitřní bazén, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes zakázán, fitness, sauna, wellness, TV, trezor, lyžárna, topení, plná penze.

Ubytování

DBL+FB+ double(2): dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, všechny funkčně zařízené, koupelna s fénem, TV+rádio, trezor, telefon,minibar.
DBL + HB double(2): dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, všechny funkčně zařízené, koupelna s fénem, TV+rádio, minibar.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat