Vyhledat zájezd

Apartmány Club Residence Sole Alto

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Marilleva / Folgarida

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-11 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 590 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Bazén# 12 x 6 m, vertikální solárium* (jen osoby od 14 let), biliár*, stolní fotbal*; služby označené # lze využívat je v rámci fakultativní klubové karty v ceně 25 € / osoba od 3 let / týden.

Ubytování

Mono 2/3:20 až 25 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí či rozkládacím gaučem pro 2 osoby a případně 1 samostatným lůžkem či rozkládacím křeslem na lůžko pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou či vanouBilo 4/5/6:30 až 35 m² - 1 ložnice s 1 či 2 palandami, obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí či rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou či vanou; pokoje jsou oddělené dřevěnými přepážkamiTrilo 6:40 až 45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 malá ložnice bez okna s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou či vanou; pokoje jsou oddělené dřevěným přepážkami; některé apartmány jsou dvoupodlažní.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Upřesnění:komplex je tvořen hlavní budovou a 3 ubytovacími bloky, kdy 2 z nich jsou vzájemně propojeny vnitřními chodbami; v hlavní budově se nachází převážná většina níže uvedených služeb, apartmány jsou umístěny v přilehlých blocích

  • výborná poloha přímo na svahu
  • široké zázemí včetně bazénu
  • jedna z finančně nejvýhodnějších alternativ ubytování v Marillevě 1400
  • kombinace všech možných typologií
  • dostatečná lůžková kapacita i pro početnější skupiny
  • typicky pro danou lokalitu rozlehlý nevzhledný komplex poznamenaný betonovou architekturou 70. let s postarším vybavením
  • spíše rušnější prostředí, ne zcela vhodnou volbou pro klienty vyhledávající klid

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Poloha

Marilleva 1400, centrum - 100 m, skiareál Marilleva / Folgarida - 10 m.

Popis

Recepce / lobby / bar / společenská místnost s TV sat. / wi-fi připojení k internetu, restaurace, společenská místnost, televizní místnost, kongresový sál, videohry*, úschovna lyží a lyžařských bot, prostor pro úschovu zavazadel, 3x výtah, vyhrazená parkovací stání (počet míst omezen).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat