Vyhledat zájezd

Residence Sole Alto

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Marilleva / Folgarida

Residence Sole Alto (hlavní fotografie)

10% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-4 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 650 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. .

Popis

Residence nabízí vhodné prostředí pro skupinky a hosty, kteří se chtějí bavit např. v baru, nebo na diskotéce. Residence má velkou sluneční terasu, která umožňuje fantastickou panoramatickou podívanou. Mezi vybavení residence patří bar, společenská místnost s TV, krytý bazén, stolní tenis, parkoviště (omezená dostupnost).

Stravování

Bez stravy.

 

Poloha

Residence Sole Alto se nachází ve výšce 1500 m. n. m. přímo mezi dvěmi hlavními sjezdovkami lyžařského střediska Marilleva 1400. Vleky se nachází 200 m od ubytování. 

Ubytování

Apartmány jsou vybaveny vlasním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s ledničkou, topením, fénem, SAT/TV a telefonem. 
Mono 2/3: obývací pokoj s rozklápěcím lůžkem, TV, vlastní sociální zařizení, lednička a kuchyňský kout.
Bilo 2/4: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozklápěcím lůžkem, kuchyňský kout, lednička, vlastní sociální zařízení, TV.

Trilo 4/6: 2 oddělené ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozklápěcím lůžkem, kuchyňský kout, lednička, vlastní sociální zařízení, TV.

Check in je možný 15.00 – 20.00, check out je nutný od 08.00 – 10.00.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat