Vyhledat zájezd

Residence Cielo Aperto

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Monte Bondone

Residence Cielo Aperto (hlavní fotografie)

2% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-7 °C - Sněžení
Cena za osobu od 1 890 Kč

Dostupných: 449 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, lobby, bar, dětský koutek, animační programy, wi-fi za popl. ve většině spol. prostor, videohry za popl., lyžárna, výtah (jen v bloku centrálním a ve 2 obytných), parkoviště (počet míst omezen; další parkování v rámci areálu residence i mimo), krytá parkovací stání za popl., za poplatek: bazén 12 x 5 m s lehátky, sauna, biliár, stolní tenis a fotbal.

Ubytování

Mono 4 - 30 m² - obývací pokoj se 2 sam.lůžky a částečně oddělenou manž.postelí, kuchyňka či kuch. kout v rámci obývacího pokoje, soc. zař., TV sat., telefon, fén, trezor, balkon bilo 4 - 34 m² - 1 ložnice s manž. postelí oddělená od obývacího pokoje dřevěnou stěnou, obývací pokoj se 2 sam. lůžky, kuchyňka či kuch. kout v rámci obývacího pokoje, soc. zař.,TV sat., telefon, fén, trezor, balkon k dispotici apt. trilo 6 a mono 2 na vyžádání.

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: již několik let zdaleka nejprodávanější ubytovací kapacita v oblasti Monte Bondone dlouhodobě vynikající poměr ceny a kvality, tolik ceněný na našem trhu ideální poloha vzhledem ke sjezdovkám široká vybavenost včetně bazénu a možnosti zábavy každý večer přímo v residenci pestrý výběr typologií standardních apartmánů.

Poloha

Monte Bondone - lokalita Vason, centrum Vasonu - 300 m, skiareál Monte Bondone - 150 m (z toho 100 m přejezdem na lyžích mimo sjezdovku); ubytovací komplex je tvořen 17 obytnými bloky a 1 centrálním blokem se zázemím, které vzájemně nejsou propojeny vnitřními chodbami.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat