Vyhledat zájezd

Family Hotel Dolomiti Chalet

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Monte Bondone

Family Hotel Dolomiti Chalet (hlavní fotografie)

2% sleva až

Ubytování Hotel
Počasí
-6 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 144 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, bar, wi-fi, restaurace, miniklub, hotelový trezor, lyžárna, výtah, parkoviště, klienti mohou využívat relaxační nabídky hotelu Alpine Mugon, program klubu SKI FUNTAZIE pro děti.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Standard 2/3 - TV sat., telefon, fén, minibar (na vyžádání), nápojová lednička, pokoj s manž.postelí velikosti 1,5 běžného lůžka a případně gaučem pro 1, soc.zař., zpravidla balkon.

Stravování

Snídaně - formou kontinentálního bufetu včetně nápojů večeře - servírované menu s výběrem ze 2 teplých předkrmů a 2 hlavních jídel s přílohou, studené předkrmy a saláty formou bufetu, nápoje za poplatek; v rámci společné večeře dětí bez rodičů nejsou teplý předkrm a hlavní jídlo s přílohou servírovány, ale je k dispozici malý bufet s 1 teplým předkrmem, 1 polévkou, 1 hlavním jídlem s přílohou a servírován je 1 nápoj.

Poloha

Monte Bondone - lokalita Vason, centrum Vasonu - 0 m, skiareál Monte Bondone - 80 m, Hotel Alpine Mugon - 100 m.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: kvalitní hotel nabízený v naprosto fantastických cenových relacích pro velký zájem i zde opět program Ski Funtazie klubu pro potěchu dětí a větší odpočinek dospělých vynikající poloha téměř jen přes ulici od lyžařského areálu večeře podávány v souladu s našimi zvyklostmi již od 19 hod. příjemné, nedávno zrekonstruované pokoje dostatečná kapacita i pro početnější skupiny.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat