Vyhledat zájezd

Hotel Dolomiti Chalet

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Monte Bondone

Ubytování Hotel
Počasí
-3 °C - Sněžení
-3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 1 670 Kč

Dostupných: 712 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Hotel má 57 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, kavárna a bar. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Dále je k dispozici služba hlídání dětí. Dále je v nabídce shuttleservis.
GPS: 46.039936, 11.058070.

Popis

Hotel má 57 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, kavárna a bar. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Dále je k dispozici služba hlídání dětí. Dále je v nabídce shuttleservis. Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Sport a zábava

Hotel nabízí dětský bazének a krytý bazén. Příjemné uvolnění slibuje vířivá vana, jež se nachází v blízkosti bazénu.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Většina pokojů má balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází dvoulůžková postel. K vybavení patří také sejf, minibar a pracovní stůl. Ubytovací jednotky mají ledničku. Součástí základní výbavy pokojů je také připojení k internetu, telefon, televize a rádio. V koupelně je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

Stravování

V hotelu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze. Nabídka dále obsahuje bezlepková jídla, vegetariánská jídla a dětská menu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat