Vyhledat zájezd

Hotel Le Blanc

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Monte Bondone

Ubytování Hotel
Počasí
-6 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 425 Kč

Dostupných: 402 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, velká lobby, restaurace, bar, společenská místnost, kongresový sál, dětský koutek, wi-fi ve většině společných prostor, lyžárna, 2x výtah, vyhrazená parkovací stání, garážová stání za popl., bazén 11 x 7 m s dětským bazénkem, vířivkou pro 2 osoby, umělým vodopádem a lehátky, wellness služby pro osoby starší 16 let.

Poloha

Monte Bondone - lokalita Vason, centrum Vasonu - 150 m, skiareál Monte Bondone - 200 m.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (irozkl. gauč typu šuplík) mají příslušenství, SAT TV, telefon, fén, trezor, minibar, osušky a župany do SPA (za poplatek) a zpravidla balkon.

Stravování

Snídaně - formou mezinárodního bufetu včetně nápojů večeře - servírované menu s výběrem ze 2 teplých předkrmů a 2 hlavních jídel s přílohou, studené předkrmy a dezerty formou bufetu, bohatý salátový bufet, nápoje za poplatek.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: v roce 2010 otevřený moderně řešený, velmi elegantní hotel značná lůžková kapacita a i přes nespornou kvalitu mimořádně zajímavé finanční podmínky, především pro rodiny s dětmi velmi prostorné pokoje a široké zázemí hotelu s relaxační zónou a 1 masáží v ceně týdenního pobytu výtečná pravá italská kuchyně - moderní hotel - panoramatický výhled.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat