Vyhledat zájezd

Hotel Le Blanc

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Monte Bondone

Ubytování Hotel
Počasí
-7 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 425 Kč

Dostupných: 387 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, výtah, čítárna a společenská místnost s TV, dětský klub, bar, úschovna lyží, kongresová hala, WiFi ve veřejných prostorech, parkoviště (omezená kapacita). Hosté mohou také za poplatek využít wellness centrum (plavecký bazén, sauna, zážitkové sprchy, masážní vana, aromaterapie, relaxační prostor, masáže - děti do 16 let mohou využít pouze krytý bazén). Dále je součástí hotelu garáž (omezená kapacita, za poplatek).

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze – snídaně bufetová a večeře jsou podávány formou výběru z menu o 3 chodech. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně ubytování.

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Moderní hotel Le Blanc se nachází v klidné oblasti Monte Bondone, v blízkosti sjezdových tratí. Sjezdovky Monte Bondone jsou vzdáleny přibližně 200 m a centrum města 150 m.

Pohodový a slunný lyžařský areál Monte Bondone, jejímž velkým lákadlem je 3,5 kilometrová červená trať Gran Pisa, je vhodným místem pro méně až středně pokročilé lyžaře díky převaze lehčích červených tratí. Areál nabízí 17 sjezdovek na celkem 20 kilometrech. I když se jedná o menší areál, má Monte Bondone mnoho výhod jako např. snadnou dostupnost z bonnské dálnice, zajímavé převýšení tratí nebo široké a bezpečné sjezdovky. Monte Bondone se může chlubit svým prvenstvím, protože právě zde byl v roce 1934 instalován první vlek vyprojektovaný Giovanni Graffenem. Přestože se jedná o vůbec nejstarší lyžařské středisko v Itálii, nabízí moderní a pohodlné lanovky. Jen 15 km od střediska je vzdáleno centrum Trentu, města založeného v 5. stol. př. n. l. Jeho historické jádro je bohaté na církevní stavby, jako katedrála v románském stylu Castello del Buinconsiglio a paláce zdobené nádhernými freskami.

Ubytování

Dvoulůžkové hotelové pokoje jsou standardně zařízené a mají možnost až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, trezorem a minibarem. Check in v hotelu je možný od 17.00, Check out musí být proveden do 12.00.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat