Vyhledat zájezd

Hotel Bottamedi

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Paganella

Popis

Mezi vybavení hotelu patří recepce, bar, restaurace, výtah, WiFi připojení, společenská místnost s TV, terasa, úschovna lyží a parkoviště.

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Ubytování

Pokoje 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV a trezorem. Možnost také 1 lůžkového pokoje. Check in od 14:00, check out do 10:00. Domácí zvířata nejsou povolena. 

 

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet, nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Poloha

Rodinný hotel se nachází v centru obce Andalo, 80 m od lyžařského vleku Paganella. Lékárna, obchůdky a restaurace jsou do vzdálenosti 100 m od hotelu.

 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat