Vyhledat zájezd

Hotel El Paso

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Paganella

Ubytování Hotel
Počasí
-4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 5 900 Kč

Dostupných: 33 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, společenská místnost se SAT/TV, čítárna, úschovna lyží a parkoviště (omezená kapacita). WiFi připojení je možné za poplatek.

Stravování

Stravování formou polopenze:

  • Snídaně jsou podávány formou bufetu,
  • Večeře je servírovaná formou výběru z menu o 3 chodech, doplněná salátovým bufetem,
  • Nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu.

 

Ostatní

Důležité informace o zájezdu:

na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Hotel El Paso *** nabízí vynikající polohu, je umístěný jen pár metrů od sjezdovek a od centra Fai della Paganella je vzdálený přibližně 1 km. 

Ubytování

Hotelové pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV a trezorem. Pro jednotlivce jsou k dispozici jednolůžkové pokoje. Check in je v hotelu možný od 14.00, check out je nutno provést nejpozději do 10.00.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat