Vyhledat zájezd

Hotel Garni Lago Nembia

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Paganella

Ubytování Hotel
Počasí
-6 °C - Sněžení
-6 °C - Sněžení

Popis

Mezi vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, WiFi připojení, terasa, parkoviště (omezená kapacita), posilovna a wellness centrum – sauna a turecké lázně, otevřeno 15.30 – 19.00.

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Garnì Lago Nembia je situován uprostřed přírody s výhledem na jezero Nembia v městečku San Lorenzo in Banale. Hotel je od centra města vzdálený 2,5 km. Zastávka ski busu, který jezdí k lanovkám lyžařského areálu Andalo, je 10 m od hotelu. Skibus je za poplatek 5€/osoba.  

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, WiFi připojením, telefonem, SAT/TV, terasou a některé pokoje mají balkon (nelze garantovat). Check in od 14.00, check out do 10.00.

Stravování

V ceně ubytování máte snídani formou bufetu.

Sport a zábava

Hotel poskytuje za poplatek také masáže, solárium (13 minut/10€) a vířivku (1 žeton na 18 min. stojí 10€). 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat