Vyhledat zájezd

Hotel Santellina - skipas v ceně

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Paganella

Ubytování Hotel
Počasí
-6 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 470 Kč

Dostupných: 10 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Popis

Lyžování na 6 dnů v rodinném středisku
Hotel pouze 60 m od lanovky
Moderní italský skiresort
35 km širokých sjezdových tratí
Loni nově otevřená červená sjezdovka Lupetto
Noční lyžování

Hotel disponuje recepcí, barem, restaurací, výtahem, úschovnou lyží, wi-fi připojením ve společných prostorech (zdarma) a parkovištěm (omezená kapacita).

Stravování

Stravování formou polopenze

  • Snídaně probíhá formou bufetu (domácí moučníky, sušenky, jogurty, cereálie, ovoce, uzeniny, sýry)
  • Večeře je servírovaná
  • Máte možnost výběru z menu o 3 chodech, k tomu zeleninový bufet
  • Nápoje jsou za poplatek.

 

Ubytování

Standardně zařízené 2-lůžkové pokoje jsou laděny do alpského stylu. Mají vlastní sociální zařízení, fén, SAT/TV, telefon, trezor. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat). K dispozici máme tři 2-lůžkové pokoje, jeden 2-lůžkový pokoj s přistýlkou a jeden 2-lůžkový pokoj s 2 přistýlkami.

Poloha

Se svými 35 km sjezdových tratí se sice Paganella řadí k menším střediskům, ale svou moderností předčí i kdejaké velikány. Ne nadarmo si ji vybrala norská reprezentace jako své tréninkové centrum. Ve středisku převažují modré a středně těžké sjezdovky pro rodiny s dětmi a pohodové lyžaře. Zkušení lyžaři naopak ocení dlouhé červené sjezdovky, jimž kraluje Olympionica s převýšením 367 m, 307 m 351 m. Loni byla otevřená nová červená sjezdovka Lupetto o délce 1,4 km. Těšit se můžete také na noční lyžování. Milovníci snowboardingu budou nadšeni ze snowparku Dosson s 11 překážkami. Pro děti je v Andalu vystavěn nový Winter Park se snowtubingem, sáňkařskou dráhou a dětským koutkem. Po lyžování si odpočiňte v aquaparku AquaIN v Andalu.Ubytováni budete v hotelu Santellina, který se nachází cca 1 km od horského městečka Fai della Paganella, cca 6 km od Andala a jen cca 60 m od lanovky Santel-Meriz. Ta zajišťuje spojení se střediskem Paganella. Restaurace, bary a obchody jsou vzdálené 1 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat