Vyhledat zájezd

Residence Vioz

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Pejo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-9 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 265 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ B4 bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, TV, telefon, balkon.
Typ C5 trilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžkový pokoj, třílůžkový pokoj, koupelna, TV, telefon, balkon (pouze apartmány v residenci).
Typ C6 trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, čtyřlůžková ložnice (1 patrová postel), koupelna, TV, telefon, balkon (pouze apartmány v residenci).

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Apartmány Vioz se nachází v městečku Pejo v oblasti Val di Sole cca 350 m od stanice Tarlenta, kde se můžete vyvést novou lanovkou Pejo 3000 až na vrchol sjezdovky Val della Mite, v srdci Národního parku Stelvio na úpatí pohoří dell' Ortles Cevedale přibližně 500 m od termálních lázní Pejo. Středisko Pejo nabízí svým návštěvníkům necelých 20 km dobře upravených sjezdovek. V okolí se nacházejí další oblíbené skiareály - Passo Tonale/Ponte di Legno, Marilleva/Folgarida a Madonna di Campiglio/Pinzolo. Apartmány jsou situovány ve dvou budovách nacházející se naproti hotelu Vioz a v chaletu, který je vzdálen cca 100 m od hotelu. Klienti mohou využívat veškeré služby hotelu Vioz (za poplatek). V tomto středisku byla zavedena povinná pobytová taxa ve výši cca 1,5 EUR osoba/den, platí se na místě (děti do 14 let zdarma).

Popis

Parkoviště, fitness, sauna, wellness, TV, lyžárna, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat