Vyhledat zájezd

Hotel Gardenia

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Hotel
Počasí
-6 °C - Jasno
Cena za osobu od 12 190 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Stravování formou polopenze: bohatá snídaně formou bufetu zahrnující slané i sladké pokrmy, večeře je servírovaná – výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet, nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně.

 

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Popis

Hotel je vybaven recepcí, výtahem, barem, restaurací, hernou, společenskou místností s TV, úschovnou lyží, parkovištěm, garáží (50€/týden), wellness centrem se saunou, bazénem, tureckými lázněmi a vířivkou zdarma. Solárium a masáže jsou za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, trezorem a WiFi připojením. Přistýlky jsou ve formě palandy. Check in od 15.00, check out do 10.00. 

Poloha

Průsmyk Passo Tonale nabízí díky propojení se sousedním Ponte di Legno velmi rozmanité terény se 100 km sjezdovek. Ledovec Presena, zajišťuje lyžování po celý rok. Sjezdovkami v bezprostředním okolí Passo Tonale ale ještě lyžařská nabídka nekončí. Na severní straně údolí nad městečkem Ponte di Legno je zajímavý areál s 15 km převážně černých a červených sjezdovek s převýšením až 900 m. Na jižních svazích Passo Tonale je Adamello Freestyle Arena sestávající z funparku s 25 skoky a překážkami a skicrossové dráhy. V okolí je 40 km běžkařských tras, z toho 5 km přímo na Passo Tonale ve výšce 1.880 m., vstup na tratě je placený.

Hotel se nachází poblíž centra města pouhých 200 m od lanovek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat