Vyhledat zájezd

Hotel Orchidea

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Hotel
Počasí
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 9 500 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel nabízí standardní 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek a také 2-lůžkový pokoj Superior. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, telefonem a trezorem. K dispozici je také 1-lůžkový pokoj.

Popis

Zájezd na 8 dnů/7 nocí
Téměř 100 km sjezdových tratí
Ledovec Presena s nadmořskou výškou 3 000 m
Terény pro freeride a snowpark pro freestyle nadšence
Ubytování v hotelu*** s wellness centrem.
Hotel je ideálním místem pro aktivní dovolenou kombinovanou s odpočinkem v hotelovém wellness centru. Hotel v horském stylu je vybaven hotelovou halou s TV, barem, čtecí místností, vyhřívanou úschovnou lyží a parkovištěm. Hotel je vhodný pro handicapované hosty. Doporučujeme vyzkoušet hotelové wellness centrum, kde naleznete saunu, turecké lázně, tropickou sprchu, vířivku, kneippův chodník, solárium a masáže (za poplatek).

Stravování

Stravování formou polopenze

  • Snídaně formou bufetu
  • Sevírovaná večeře o 4 chodech, salátový bufet
  • Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

 

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Poloha

Užijte si lyžovačku na 100 km sjezdovek, které jsou vzájemně propojeny moderními vleky. Největším lákadlem je ledovec Presena, díky němuž je ve středisku možné lyžovat téměř po celou sezonu. Středisko nabízí terény všech úrovní. Zkušení lyžaři se mohou těšit na černou sjezdovku Paradiso. Odvážlivci mohou vyzkoušet několik desítek kilometrů adrenalinového lyžování ve volném terénu. Snowboardisti se jistě vyřádí v Adamello Freestyle Areně v Passo Tonale. Středisko myslí také na děti, pro které bylo postaveno sněhové hřiště Fantaski. Resort nabízí nepřeberné množství aktivit po lyžování. Vydejte se na výlet na sněžnicích, jdetě sáňkovat, bruslit nebo si vyzkoušejte jízdu se psím spřežením.

Ubytováni budete v hotelu Orchidea***, který leží na klidném a slunném místě. Lyžařský areál je vzdálen od hotelu cca 250 m, centrum s obchody přibližně 100 m od hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat