Vyhledat zájezd

Apartmány Serodine

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 550 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Bilo 4 bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna, fén, trezor, TV. Do některých apartmánů možnost přistýlky pro 5.osobu za příplatek (nutno vyžádat při rezervaci).
Trilo trilo(6): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, třílůžková ložnice a pokoj pro 3-4 osoby (palanda), 2x koupelna, fén, trezor, TV. 7.lůžko na vyžádání za příplatek.
Bilo 5/2B bilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, třílůžková ložnice, 2x koupelna, fén, trezor, TV.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence s 12 apartmány leží na slunném panoramatickém místě v Passo Tonale přímo u sjezdovek Serodine a Cadì a cca 300 m od nových lanovek Tonale/Ghiacciaio Presena a Tonale/Pontedilegno . Hostům je k dispozici parkoviště (garáž za poplatek u residence Top), vstupní hala, skibox, vyhřívaná lyžárna. Bar s restaurací a lyžařská škola se nachází v budově, vedle pak prodejna skipasů. V nedaleké residenci Top mohou hosté zdarma využívat posilovnu a pro osoby od 15 let bonus 2 vstupy zdarma do sauny či jacuzzi.

Popis

Parkoviště, pes zakázán, TV, trezor, lyžárna, topení.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat